• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Prądnik Czerwony

Znalezionych ofert: 74

15889711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860419 15889711 Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: Bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: ...

Kraków (Prądnik Czerwony), Dobrego Pasterza

870 000 PLN (19 333 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15852852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27043651 15852852 2 POKOJE, UL. KWARTOWA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży mieszkanie o pow. 29,5 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1998 r. przy ul. Kwartowej. Kameralna lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój przy jednoczesnym szybkim dos...

Kraków (Prądnik Czerwony), Kwartowa

499 000 PLN (17 207 zł/m2)

2
1
29 m2
1998
15892939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899644 15892939 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 000 PLN (15 324 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15892877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899642 15892877 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 177 000 PLN (15 905 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15892540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899391 15892540 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 177 000 PLN (15 905 zł/m2)

4
-
74 m2
2023
15892814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899389 15892814 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 335 000 PLN (17 566 zł/m2)

3
-
76 m2
2023
15892753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899394 15892753 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 370 000 PLN (17 792 zł/m2)

3
-
77 m2
2023
15892479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899390 15892479 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (17 917 zł/m2)

4
-
120 m2
2023
15892603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899393 15892603 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 335 000 PLN (17 566 zł/m2)

3
-
76 m2
2023
15892691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899392 15892691 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

878 000 PLN (15 404 zł/m2)

2
-
57 m2
2023
15892752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899388 15892752 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

878 000 PLN (15 404 zł/m2)

2
-
57 m2
2023
15892690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899386 15892690 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 338 000 PLN (14 867 zł/m2)

3
-
90 m2
2023