• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 3 753

15871672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27473211 15871672 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,5 m po remoncie, Stare M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

762 500 PLN (25 417 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15795414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26095587 15795414 1 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 38,71 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ PRZY ULICY FRANCESCO NULLO W DZIELNICY GRZEGÓRZKI OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni 38,71 m2. Znajduję się na 2 piętrze w 6 piętrowym ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

515 000 PLN (13 553 zł/m2)

1
-
38 m2
1960
15882482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27664951 15882482 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w pobliżu ul. Krupniczej i Stude...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (15 979 zł/m2)

3
1
97 m2
-
15882483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27664953 15882483 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2020
15868881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27393952 15868881 Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, klimatyzacja, łącze internetowe, miejsce postojowe, podzielniki ciepła, pralnia, rolety, telewizja kablowa, teren ogrodzony, wodomierz; Rozkład: do odświeżenia, do własn...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (13 239 zł/m2)

3
1
71 m2
-
15869889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27411336 15869889 Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórka lokatorską, mieszczące się na drugim piętrze, w Krakowie na spokojnej ulicy Komuny Paryskiej. ATUTY! * miesz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 130 000 PLN (20 926 zł/m2)

3
-
54 m2
2013
15881327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629100 15881327 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m² na krakowskich Bieńczycach (Nowa Huta) jest idealną propozycją dla par, rodzin z dzieckiem lub osób ceniących p...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15880020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614405 15880020 STARE PODGÓRZE, STYLOWE MIESZKANIA 2 pokojowe, kamienica po remoncie, okna na zielony dziedziniec, cicho, bezpieczniedo sprzedania mieszkanie przy ul. Limanowskiego, tuż obok placu Bohaterów Gettamieszkanie jasne,słoneczne, południowe- na parterze z ...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

590 000 PLN (19 032 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15856095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27083223 15856095 Dwa mieszkania, pełna prywatność i opcja na własny ogródek pod blokiem. Wyobraź sobie nieruchomość, która pracuje na Twoją finansową niezależność. Przy ulicy Na Zakolu Wisły czeka na Ciebie wyjątkowe rozwiązanie: 75 me...

Kraków (Podgórze), Na Zakolu Wisły

1 140 000 PLN (15 200 zł/m2)

4
1
75 m2
2016
15815057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26577294 15815057 APARTAMENT 71,8 M2 4 POKOJE 3 PIĘTRO ŻABINIEC UMEBLOWANE KOMÓRKA LOKATORSKA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Apartament jest idealne dla rodziny z dziećmi 2+3, osób poszukujących mieszkania inwestycyjnego na najem JAKIE JE...

Kraków (Prądnik Biały), Żabiniec

1 458 000 PLN (20 535 zł/m2)

4
1
71 m2
2016
15694031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24076361 15694031 2 POKOJE 36 M² 1 PIĘTRO JASNE WNĘTRZE GALERIA KRAKOWSKA DWORZEC GŁÓWNY KRÓTKI NAJEM KOMÓRKA LOKATORSKA KAMIENICA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest idealne dla singla, pary, osób ...

Kraków (Grzegórzki), Rakowicka

669 000 PLN (19 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1905
15840629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778901 15840629 Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do remontu. Składa się z 2 pokoi o pow.: 16,31 m 2 i 10,53 m 2 , osobne...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1966