• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Tarnow

Znalezionych ofert: 163

15885713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27738609 15885713 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dogodnej części Tarnowa, przy ul. Mościckiego 86, w pobliżu centrum miasta. Lokal jest po remoncie, częściowo umeblowany i gotowy do wprowadzenia od zaraz — idealny zarówno dla rodziny, ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

359 000 PLN (7 501 zł/m2)

3
1
47.86 m2
1968
15727811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724211 15727811 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15727862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24725817 15727862 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2026
15727810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724209 15727810 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 779 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15727682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24723336 15727682 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 954 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15727681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24723335 15727681 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2026
15865597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27303799 15865597 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2 m² + dodatkowo 8 m² piwnicy położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Zielonym w Tarnowie. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w gruncie.Mieszkanie składa się z: trzech ustawnych pokoi osobnej ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

367 000 PLN (6 096 zł/m2)

3
-
60.2 m2
-
15840718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26784208 15840718 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m² - Tarnów, Strusina, okolice ul. Klikowskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,5 m² , położonego na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym b...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

275 000 PLN (6 250 zł/m2)

2
-
44 m2
1963
15812077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26461772 15812077 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKomfortowe 70 m² po generalnym remoncie Balkon Piwnica Gotowe do zamieszkania Mościce, ul. Księdza Stanisława Indyka 6 – spokojna, zielona część MościceCENA PODLEGA NEGOCJACJI Jeśli szukasz mieszkania, do któr...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

530 000 PLN (7 571 zł/m2)

3
-
70 m2
1980
15885268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów, ul.Szpitalna, 3 pokojowe z balkonem na zielonym osiedlu 27721615 15885268 Tarnów, ul.Szpitalna REZERWACJA !cóż za stylowe mieszkanie ! Do sprzedania 3 pokojowe , jasne,  funkcjonalne mieszkanie z balkonempołożone na spokojnym, pełnym zieleni osiedluna 1 piętrze 3-pietrowego blokuzaledwie 15 minut od Rynku...

Tarnów, Szpitalna

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
1980
15884830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCJA !!! MIESZKANIE 2 POKOJOWE !!! CENTRUM !!! 27712146 15884830 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! INWESTYCJA POD WYNAJEM !!! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,86 m², zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Mościckiego, na 4 piętrze w niskim, dobrze utrzymanym bloku. Do lokalu przynależy piw...

Tarnów, ul. Ignacego Mościckiego

369 000 PLN (7 710 zł/m2)

2
1
47.86 m2
-
15778980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25763030 15778980 Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Lwowskiej - 2 pokoje, balkon, duża piwnica Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, położonego w Tarnowie przy ul. Lwowskiej. Nieruchomość znajduj...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

363 000 PLN (7 260 zł/m2)

2
-
50 m2
1970