• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Tarnow

Znalezionych ofert: 163

15762261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25401208 15762261 Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Nowy Świat Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie - przy ul. Nowy Świat, w samym centrum miasta. Podstawowe informa...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

429 000 PLN (7 271 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15882451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 pietro !!! ul. Rolnicza !!! balkon !!! 27664165 15882451 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,42 m², usytuowany na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek ocieplony, w dobrym stanie technicznym, z estetyczną klatką schodową oraz wygodnym dostępem. Przed blokiem znajdu...

Tarnów, ul. Rolnicza

379 000 PLN (8 165 zł/m2)

2
1
46.42 m2
-
15848324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935380 15848324 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w nowym budynku w prestiżowej dzielnicy Piaskówka. Nieruchomość łączy nowoczesny standard wykończenia z funkcjonalnym, przemyślanym układem pomieszczeń. Najważniejs...

Tarnów (Piaskówka) (Małopolskie, gm. Tarnów)

729 000 PLN (9 592 zł/m2)

3
-
76 m2
2025
15845345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859805 15845345 Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny składający się z salon...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

415 860 PLN (8 700 zł/m2)

2
1
47.8 m2
2025
15845346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859817 15845346 Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny składający się z salon...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

341 250 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
37.5 m2
2025
15726803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24705209 15726803 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Mieszkanie o powierzchni 84,83 m2 w budynk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

542 912 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
84.83 m2
2025
15845344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26859806 15845344 Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny składający się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

423 690 PLN (8 700 zł/m2)

3
1
48.7 m2
2025
15879270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612109 15879270 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku przy ul. Bł. Karoliny na prestiżowym osiedlu "Wzgórze Ablewicza" w Tarnowie. To propozycja dla os&...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

935 000 PLN (9 842 zł/m2)

3
-
95 m2
2025
15879132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów , 2 pokojowe w kamienicy, 27608326 15879132 Tarnów, ul.Bernardyńska- do sprzedania mieszkanie w kamienicy blisko  Rynku-  55 m2, 2 pokoje, kuchnia , łazienka, wc z balkonem - okna Pcv- podłogi oraz ściany zostały ocieplone i wykonane z zastosowaniem podkładów izolacy...

Tarnów, Bernardyńska

419 000 PLN (7 618 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15819420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641548 15819420 Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa – ul. Lwowska 32 m² Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż 32-metrowe mieszkanie poł...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

249 000 PLN (7 781 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15877802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów, ul.Starodąbrowska , widokowe mieszkanie na 9 piętrze z balkonem 27579080 15877802 Tarnów, ul.Starodąbrowska Dlaczego warto mieszkać na 9 piętrze ?- fantastyczne widoki, mniej hałasu z ulicy i otoczenia, większa prywatność- dużo słońca !- do sprzedania  nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z windą; o pow. 48 m2- spółd...

Tarnów, Starodąbrowska

330 000 PLN (6 875 zł/m2)

3
1
48 m2
-
15877511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570997 15877511 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem . Lokal o funkcjonalnym układzie i powierzchni 65 m2, składa się z dwó...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

399 000 PLN (6 138 zł/m2)

2
-
65 m2
1930