• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 433

15762261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25401208 15762261 Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Nowy Świat Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie - przy ul. Nowy Świat, w samym centrum miasta. Podstawowe informa...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

429 000 PLN (7 271 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15883879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681494 15883879 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone na 2 piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku przy ul. Kochanowskiego w Oświęcimiu.Lokal jest gotowy do zamieszkania – idealny zarówno jako pierwsze ...

Oświęcim (Oświęcim) (Małopolskie, gm. Oświęcim)

277 000 PLN (7 914 zł/m2)

2
-
35 m2
1957
15828575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26608151 15828575 Funkcjonalne, przestronne, widokowe 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą oraz balkonem na osiedlu Dywizjonu 303. ATUTY! * funkcjonalny układ - możliwość wydzielenia trzeciego pokoju * jasne, słoneczne * ostatnie piętro - brak sąsiadów nad mieszkan...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 000 PLN (12 800 zł/m2)

2
-
50 m2
1982
15871672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27473211 15871672 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,5 m po remoncie, Stare M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

762 500 PLN (25 417 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15795414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26095587 15795414 1 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 38,71 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ PRZY ULICY FRANCESCO NULLO W DZIELNICY GRZEGÓRZKI OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni 38,71 m2. Znajduję się na 2 piętrze w 6 piętrowym ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

515 000 PLN (13 553 zł/m2)

1
-
38 m2
1960
15882482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27664951 15882482 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w pobliżu ul. Krupniczej i Stude...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (15 979 zł/m2)

3
1
97 m2
-
15882483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27664953 15882483 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2020
15882480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27664911 15882480 Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - Koszyce Wielkie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Koszyce Wielkie. To idealna propozycja dla o...

Koszyce Wielkie (Małopolskie, gm. Tarnów)

428 000 PLN (7 133 zł/m2)

3
-
60 m2
2024
15867152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27336951 15867152 MIESZKANIE 53 m² 3 POKOJEDO REMONTU ALEJE 1000-LECIANOWY TARGNa sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Nowym Targu przy Alejach Tysiąclecia. Nieruchomość stanowi idealną bazę do stworzenia wymarzonego wnętrza według własnego proj...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

535 000 PLN (10 100 zł/m2)

2
-
52.97 m2
1963
15882451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 pietro !!! ul. Rolnicza !!! balkon !!! 27664165 15882451 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,42 m², usytuowany na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek ocieplony, w dobrym stanie technicznym, z estetyczną klatką schodową oraz wygodnym dostępem. Przed blokiem znajdu...

Tarnów, ul. Rolnicza

379 000 PLN (8 165 zł/m2)

2
1
46.42 m2
-
15882055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657117 15882055 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Na sprzedaż mieszkanie 47 m² Kęty, ul. Czajki 8.Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane na parterze kameralnego budynku w Kętach przy ul. Czajki. Nieruchomość znajduje się w s...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

280 000 PLN (5 996 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1966
15881774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27649008 15881774 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 4482-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Kęt idealne na start lub inwestycjęNa sprzedaż przytulne mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Kęt, na osiedlu Sikorskiego (blok nr 2), na 2 piętrze....

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

265 000 PLN (7 794 zł/m2)

2
1
34 m2
1975