• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 408

15880358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614700 15880358 OSIEDLE PIASTÓW - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek mieszkalny z podziemn...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 763 PLN (17 102 zł/m2)

2
-
37 m2
2025
15880357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614693 15880357 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - V ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa si...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

711 976 PLN (14 240 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15880261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614692 15880261 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - V ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa si...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 265 PLN (14 665 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15880096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614447 15880096 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

613 904 PLN (16 155 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15880087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27614439 15880087 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 030 543 PLN (14 935 zł/m2)

3
-
69 m2
2023
15880088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27614438 15880088 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 024 PLN (10 847 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15880079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614431 15880079 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

701 783 PLN (13 496 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15880078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614428 15880078 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 900 PLN (17 021 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15880075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614426 15880075 Prądnik Biały Mieszkania w stanie deweloperskim Do sprzedania mieszkanie 1,2,3,4-pokojowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu Górka Narodowa, wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy bądź ogród...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 514 PLN (13 755 zł/m2)

2
-
55 m2
2023
15708192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24335961 15708192 Nowoczesny apartament 67,37m z ogródkami w sercu Woli Justowskiej - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 67,37 m² , położony w prestiżowej inwestycji w jednej z najbardziej zi...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 715 000 PLN (25 597 zł/m2)

3
-
67 m2
2024
15301258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15182505 15301258 *zdjęcia należą do właściciela oferty. Dwupokojowe mieszkanie w trakcie remontu w centrum dzielnicy Kazimierz (Stare Miasto) tuż obok placu Wolnica. Wymienione okna na pcv, balkon - płytki, wyrównane podłogi i zakończone głów...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (18 293 zł/m2)

2
-
41 m2
1930
15868567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27386054 15868567 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojo...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

586 450 PLN (14 304 zł/m2)

2
-
41 m2
2026