• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości Małopolskie Wieliczka

Znalezionych ofert: 119

15770681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25561414 15770681 * zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone w nowoczesnym budynku z 2...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

820 000 PLN (22 162 zł/m2)

2
-
37 m2
2021
14938486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5134260 14938486 Dom o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, posadowiony na ponad 14-arowej działce. Nieruchomość doskonała dla wielopokoleniowej rodziny, na siedzibę firmy lub jako inwestycja na wynajem. Przyziemie, parter oraz piętro umożliwiają wydzielenie wielu mie...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 999 000 PLN (5 998 zł/m2)

11
-
500 m2
1999
14823251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26779 14823251 Oferuję Państwu na sprzedaż 84- arową działkę z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Działka znajduje się w niedalekiej okolicy Wzgórza Kaim. Kształt działki jest prostokątny, jej wymiary to ok 150x 55m. Wszystkie media. Dla działki sporządzony jest pr...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

6 500 000 PLN (775 zł/m2)

-
-
8392 m2
-
15890815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883423 15890815 WĘGRZCE WIELKIE, GMINA WIELICZKA Solidny, unikalny dom wolnostojący niedaleko Wieliczki Prezentujemy niepowtarzalny, wolnostojący dom, położony na 7ar działce w Węgrzcach Wielkich. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piaski z willową za...

Wieliczka (Węgrzce wielkie) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 390 000 PLN (6 915 zł/m2)

5
2
201 m2
2005
15201674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12450982 15201674 Oferujemy do sprzedaży dom z potencjałem o powierzchni 216 m2 zlokalizowany w centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o wielkości 15 arów. Składa się z trzech kondygnacji oraz poddasza. Na pierwsze...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 430 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
-
208 m2
1980
15759729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25342262 15759729 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 42,5 m2, położone w ści...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

450 000 PLN (10 714 zł/m2)

1
1
42 m2
-
15890842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27883689 15890842 Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim PLUS, położony w kameralnym budynku 4-lokalowym w miejscowości Kokotów, ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

860 000 PLN (8 776 zł/m2)

5
1
98 m2
2026
15890922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883594 15890922 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 21 a położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie litery l o wymiarach 112 x 17.5 m z dostępem do ...

Wieliczka, Solarskiego

1 250 000 PLN (603 zł/m2)

-
-
2072 m2
-
15890953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883595 15890953 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 600 m2 położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie prostokata o wymiarach 36 x 17.5 m z dostępem ...

Wieliczka, Solarskiego

450 000 PLN (750 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15889169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845766 15889169 JANKÓWKA, gmina Wieliczka Prezentujemy działkę o powierzchni 2700 m2, znajdującą się w miejscowości Jankówka -zaledwie 9 km od Rynku w Wieliczce. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 30 x 72 m. Działka sw...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

350 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
2700 m2
-
15391927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17524643 15391927 *zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie deweloperskim - instalacje wewnętrzne, wylewki, ty...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

768 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
-
80 m2
2023
15877722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577822 15877722 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w otoczeniu licznych terenów zielonych, w bardzo dobrze skomunikowanej części Wieliczki - Ochota - Kaczeńce. !!! ŚWIETNE MIESZKANIE DLA RODZINY- 4 PO...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

4
-
85 m2
2025