• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości Małopolskie Wieliczka

Znalezionych ofert: 119

15893012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899709 15893012 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

674 611 PLN (14 054 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15892908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899576 15892908 STAN SUROWY - DOM WOLNOSTOJĄCY W PRZEBIECZANACH. Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Powierzchnia użytkowa wynosi 212,2 m2, a całkowita 236,03 m2, działka 800 m2. Parter skład...

Wieliczka (Przebieczany) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 150 000 PLN (4 873 zł/m2)

6
1
236 m2
2025
15892846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899217 15892846 Stan surowy - Dom Wolnostojący w Przebieczanach. Oferujemy do sprzedaży nowy dom w, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Domy o powierzchni użytkowej 189,54 m2, a całkowitej 203,68 m2. Położone na działkach 800 m2. Parte...

Wieliczka (Przebieczany) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 170 000 PLN (5 764 zł/m2)

6
1
203 m2
2025
15611431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431441 15611431 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

500 375 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
40 m2
2026
15611439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431443 15611439 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

452 625 PLN (12 573 zł/m2)

11
-
36 m2
2026
15836800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26721719 15836800 Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w domu wolnostojącym na 7-arowej działce - wysoki standard, tylko 2,4 km od Rynku w Wieliczce Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie usytu...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

4 500 PLN (61 zł/m2)

3
-
74 m2
2025
15616737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22516566 15616737 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

337 375 PLN (12 976 zł/m2)

11
-
26 m2
2026
15810358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26408074 15810358 Nowoczesny dom wolnostojący do wynajęcia - 6 pokoi, wysoki standard, tylko 2,4 km od Rynku w Wieliczce Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje do wynajęcia wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany dom wolnostojący , zaprojektowan...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

8 500 PLN (53 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15832863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26733417 15832863 Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2 w Wieliczce przy ul. Polnej W...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

550 000 PLN (5 189 zł/m2)

4
-
106 m2
1980
15892155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898224 15892155 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojo...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

586 450 PLN (14 304 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897854 15891479 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897855 15891572 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025