• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 352

15734395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24821621 15734395 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMagazyn jest świetnie ocieplony, z udostępnionymi regałami oraz stołem do pakowania, dobrze nadaje się na sklep internetowy do przechowywania rzeczy na dłuższy okres czy jakiś warsztat na drobne prace. Mie...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 PLN (10 zł/m2)

1
-
125 m2
-
15894407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27942020 15894407 Wynajmiemy ogrzewaną halę nadająca się na magazyn zlokalizowaną w okolicy ulicy Sołtysowskiej. Hala jest ogrzewana , ogrzewanie w cenie czynszu najmu. w pomieszczeniu znajduje się WC wraz z umywalką oraz pomieszczenie biuro socjalne Pomieszczenie nad...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 PLN (29 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15861636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
✅lokal biurowy✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27208660 15861636 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub siedzibę firmy. Lokal dostępny od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (53 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15845476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26861576 15845476 Lokal medyczny na wynajem Dębniki, ul. MadalińskiegoOferujemy nowoczesny lokal medyczny na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części Dębniki, w otoczeniu ekskluzywnych apartamentów przy ul. Madalińskiego. To idealna przestrzeń dla lekarzy, terapeut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 900 PLN (104 zł/m2)

11
-
57 m2
2021
15865291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27292184 15865291 Placówka medyczna do wynajęcia - pełna swoboda aranżacji pod Twoją specjalizacjęPrezentowane zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrz i możliwości adaptacyjne przestrzeni.Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną nieruchomość medyczną o powierzch...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 999 PLN (41 zł/m2)

11
-
220 m2
-
15893107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899825 15893107 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15892193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898212 15892193 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900
15891744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897768 15891744 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położony lokal użytkowy o powierzchni 109 m² , znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (80 zł/m2)

11
-
109 m2
2018
15773979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25645170 15773979 OFERTA WYNAJMU LOKALU - 269,71 m² PLAC BOHATERÓW GETTA, KRAKÓW Lokalizacja: Plac Bohaterów Getta, Kraków - historyczne centrum dzielnicy Podgórze , doskonale skomunikowane miej...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (52 zł/m2)

11
-
269 m2
2010
15892079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898118 15892079 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic w centrum Krakowa - wejście w oficynie kamienicy. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od Teatru ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

11
-
57 m2
1903
15872653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499306 15872653 Lokal usługowo-handlowy ok. 100 m² - Kraków, ul. Bieżanowska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 100 m², zlokalizowany przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowo powstającym...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023