• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 100

15893107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899825 15893107 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15649966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23306023 15649966 Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy dworca kolejowego Kraków-Płaszów. Lokal o powierzchni użytkowej 236m2 położony na 2 piętrze (zajmuje całe skrzydło budynku). Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym miejscu w jednej z bocznych...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 620 PLN (45 zł/m2)

11
-
236 m2
2000
15413879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18002362 15413879 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne o różnych powierzchniach (od 38 do 370m2). CENA: 33 ZŁ NETTOM2 Powierzchnie są położone w kompleksie komercyjnym o powierzchni ok 10tys m2. Nieruchomość położona jest w centrum ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 877 PLN (33 zł/m2)

11
-
269 m2
-
15876112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27531196 15876112 Do wynajęcia powierzchnia biurowo - usługowa lub handlowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego. W lokalu są zarówno zwykłe okna ( 3 ), jak i i witryna z wejściem bezposrednio z zewnatrz ( parking)Możliwośc aranżacji wnętrza zgodnie z po...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 802 PLN (49 zł/m2)

2
-
57 m2
2017
15628416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22805574 15628416 *zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia lokal z możliwością zamieszkania przy ul. Stanisława Mitery, Podgórze, Kraków Oferuję do wynajęcia lokal 45 m2 w zlokalizowany pobliżu Ronda Matecznego przy u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2007
15852719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27039492 15852719 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy Rozkład lokalu: lokal położony jest na 1 piętrze budynku wolnostojącego. !!! Własny pa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
1970
15892990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899683 15892990 Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 256 PLN (69 zł/m2)

11
-
250 m2
2010
15591762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22014930 15591762 Oferujemy wolnostojący obiekt biurowy - ul. Ciepłownicza (Łęg) Lokal składa się z 3 kondygnacji - każda ok 105m2. parter, I piętro, II piętro. Ogrzewanie własne piecem gazowym. Budynek po generalnym remoncie, w trakcie wykończenia wewnątrz. Mo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 000 PLN (55 zł/m2)

11
-
310 m2
2024
15892115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898068 15892115 Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

26 195 PLN (65 zł/m2)

11
-
403 m2
2010
15891538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897623 15891538 Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy z 2023 roku - 176 m² Wysoki standard W pełni wyposażony Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 176 m² do wynajęcia. Przestrzeń została z...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 900 PLN (73 zł/m2)

11
-
176 m2
2021
15891708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897523 15891708 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów ! Lokal handlowy o p...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (59 zł/m2)

11
-
93 m2
2000
15891980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897474 15891980 Lokal usługowy do wynajęcia - ul. Tyniecka - Nowoczesne, komfortowe wnętrza w wysokim standardzie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w nowoczesnym budynku przy ul. Tynieckiej w Krakowie . Nieruchomość wy...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
33 m2
2024