• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 352

15650394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 23315847 15650394 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Hala o powierzchni 1000m2 i wysokości 10m . Konstrukcja żelbetowa, stropy żelbetowe, o rozstawie 5,5 m2. Ściany fundamentowe betonowe grubość 25cm, ściany: blacha stalowa trapezowa, ocynkowana n...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

22 000 PLN (22 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15650383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 23315846 15650383 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Hala o powierzchni około 1000m2 i wysokości 10m . Konstrukcja żelbetowa, stropy żelbetowe, o rozstawie 5,5 m2. Ściany fundamentowe betonowe grubość 25cm, ściany: blacha stalowa trapezowa, ocynko...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

25 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
1000 m2
1980
15583001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21838197 15583001 Do wynajęcia kondygnacja w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy. Świetna lokalizacja w pobliżu Politechniki Krakowskiej w odległości 3...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

55 486 PLN (75 zł/m2)

11
-
736 m2
2017
15583002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21838198 15583002 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia dwie kondygnacje w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy. Świetna lokalizacja w p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

110 631 PLN (75 zł/m2)

11
-
1467 m2
2017
15599504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22173927 15599504 POLECAMY DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY KRAKÓW WIELICKA Lokal biurowy leżący w budynku wolnostojącym II piętrowym o charakterze biurowo-usługowym o powierzchni 208,32 m2 . Nieruchomość położona jest przy Wielickiej 50 w Krakowie przy jedne...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 420 PLN (50 zł/m2)

11
-
208 m2
2006
15556148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21132876 15556148 NIERUCHOMOŚĆ KRAKÓW CIEPŁOWNICZA - DO WYNAJĘCIA Budynki znajdują się na działkach o powierzchni 1831 m2. Możliwość wynajęcia większej powierzchni terenu w pobliżu hali.Budynek rekomendowany pod większość działalności:- usługowa- produkcyj...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

29 900 PLN (31 zł/m2)

11
-
980 m2
1980
15866204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27315550 15866204 Do wynajęcia od maja 2026 r. komfortowy lokal biurowy położony na Salwatorze. Lokal w wysokim standardzie, zlokalizowany na pierwszym piętrze w elegancko wykończonym biurowcu Klasy A. Reprezentacyjna klatka schodowa i wejście do budynku.Okna nowe alu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (50 zł/m2)

9
-
300 m2
2008
15879961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27614288 15879961 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa się 3 pokoi biurowych, toalety, aneksu kuchennego oraz korytarza. Lokal...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 600 PLN (69 zł/m2)

11
-
95 m2
2000
15884820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27713077 15884820 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku biurowym blisko Nowego Kleparza. Lokal znajduje się na 3 piętrze, składa się z dwóch powierzchni open space (łącznie ok. 60 stanowisk pracy), sali konferencyjnej, 3 sal spotkań, kuchni, ser...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

43 136 PLN (64 zł/m2)

11
-
674 m2
2016
15880529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615198 15880529 Lokal - ul. Floriańska - w oficynie kamienicy. Lokal znajduje się w kameralnej oficynie jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Krakowie - ul. Floriańskiej. Jest to prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Starego Miasta, w sąsiedztwie licznych p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (70 zł/m2)

11
-
70 m2
1800
15880425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27615148 15880425 Lokal biurowy - Rynek Główny, Kraków - 435m2 - II piętro z windą: Lokal biurowy o powierzchni 11 przestronnych pomieszczeń znajduje się na II piętrze eleganckiego budynku z windą, z widokiem na Rynek Główny...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

39 150 PLN (90 zł/m2)

11
-
435 m2
-
15880328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615147 15880328 Lokal użytkowy o powierzchni 52 m² przy ul. Erazma Jerzmanowskiego. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej oraz w pobliżu popularnych punktów handlowych. W sąsiedztwie działają ...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 940 PLN (95 zł/m2)

11
-
52 m2
2024