• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Debniki

Znalezionych ofert: 40

15845476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26861576 15845476 Lokal medyczny na wynajem Dębniki, ul. MadalińskiegoOferujemy nowoczesny lokal medyczny na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części Dębniki, w otoczeniu ekskluzywnych apartamentów przy ul. Madalińskiego. To idealna przestrzeń dla lekarzy, terapeut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 900 PLN (104 zł/m2)

11
-
57 m2
2021
15866209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27316343 15866209 Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 90 m², zlokalizowany na kameralnym, zamk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (59 zł/m2)

4
-
90 m2
2015
15889168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845767 15889168 2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, Dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia . Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 49,83m2 na ulicy Pychowick...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15887211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27779450 15887211 Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta dla Ciebie!TgQPHd[] O MIESZKANIU:TgQPHd[] Wyjątkowe, 40-m...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005
15888415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27813390 15888415 Przestronny apartament 81m2 - RUCZAJ - LUBOSTROŃ! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 81m2, usytuowany na trzecim piętrze w budynku z 2018 roku, zlokalizowanym na Ruczaju. Lokal dwustronny, ekspozycja na wschód i połud...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (57 zł/m2)

3
-
81 m2
2018
15859799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27176440 15859799 DO WYNAJĘCIA: WYSOKI STANDARD - DWA POKOJE - DUŻY BALKON - DĘBNIKI - ZAKRZÓWEK - UL. PIETRUSIŃSKIEGO LOKALIZACJA: Ulica Pietrusińskiego znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej i cichej części Krakowa, skąd do ścisłego c...

Kraków (Dębniki), Pietrusińskiego

3 700 PLN (80 zł/m2)

2
1
46 m2
2014
15736081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24867345 15736081 * Zdjęcia należą do właściciela mieszkania Komfortowe mieszkanie 39m2 na wynajem z ogródkiem - Kraków, Ruczaj ( Lubostroń Park) Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39m2, położone na parterze kameralnego, 3-piętro...

Kraków (Dębniki), Lubostroń

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
1
39 m2
2020
15888273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27807261 15888273 Lokal do wynajęcia do własnej aranżacji - Ruczaj Jesteśmy otwarci na różne pomysły i propozycje przyszłego najemcy. Do wynajęcia lokal o pow. 70m2 zlokalizowany na piętrze w kameralnym budynku wolnostojącym z przeznaczeniem na działaln...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
70 m2
2020
15635424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22943755 15635424 Mam na wynajem duże, bardzo wygodne mieszkanie z dwiema sypialniami, wielkimi tarasami i podziemnym miejscem postojowym z ładowarką elektryczną w popularnej inwestycji Apartamenty Ludwinów. Prezentowana nieruchomość znajduje się na ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 000 PLN (91 zł/m2)

3
-
110 m2
2010
15871659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27472976 15871659 Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², położone na I piętrze zadbanego budynku z 2008 roku. Lokal składa się z dwóch komfortowych pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Z je...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (55 zł/m2)

2
-
38 m2
2008
15887163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27778302 15887163 Na wynajem dwustronne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 z dwoma ogródkami, m-cem garażowym i komórką lokatorską przy ul. Małysiaka, Kliny Zacisze- Kraków. Budynek z 2020 roku, wyposażony w cichobieżną windę, mieszkanie położone na parterze z ogródki...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
-
67 m2
2020
15879995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27614351 15879995 Nowoczesny i w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Podwawelskim Wyjątkowa okazja na Osiedlu Podwawelskim w Krakowie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, łącz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (80 zł/m2)

3
-
69 m2
2017