• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Grzegorzki

Znalezionych ofert: 74

15891744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897768 15891744 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położony lokal użytkowy o powierzchni 109 m² , znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (80 zł/m2)

11
-
109 m2
2018
15868123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27365589 15868123 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada taras oraz ogród od strony podwórka, co daje dużo prywatności i komf...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15673748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23712550 15673748 Nowoczesny lokal 108,93 m² na wynajem - parter, wejście z ulicy, Dąbska Grzegórzki - Kraków Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m² , położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
108 m2
-
15880841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27615402 15880841 Kawalerka 23 m² 9. piętro Dąbie okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m², położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, w pobliżu al. Pokoju oraz przystanku tramwajowego Dąbi...

Kraków (Grzegórzki), Widok

2 200 PLN (96 zł/m2)

1
1
23 m2
1980
15716001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24504610 15716001 Mieszkanie - 56m2 - Grzegórzecka Do wynajęcia przestronne, jasne, zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze, w budynku z 2004 roku przy ulicy Grzegórzeckiej . Lokal ma 56m2 i składa się z: dwóch nieza...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
56 m2
2004
15860791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27184488 15860791 Centrum Krakowa 63 m² 2 pokoje Kamienica Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 63 m² z osobną kuchnią zlokalizowane przy ul. Rzeźniczej. Mieszkanie z widokiem i dużym dostępem światła dzienneg...

Kraków (Grzegórzki), Rzeźnicza

2 700 PLN (43 zł/m2)

2
1
63 m2
1955
15699280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24164482 15699280 Dwupoziomowe mieszkanie 75 m² przy ul. Francesco Nullo Balkon 2 sypialnie Blisko Ronda Grzegórzeckiego Dostępne od zaraz! Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m² , położone na 3. i 4. p...

Kraków (Grzegórzki), płk. Francesco Nullo

4 200 PLN (56 zł/m2)

3
1
75 m2
2001
15598215 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22136029 15598215 Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku Głównego. Mieszkanie pomimo lokalizacji w ścisłym centrum miasta jest oazą spokoju, jest elegancko umeblowane, wygod...

Kraków (Grzegórzki), Lubicz

5 200 PLN (68 zł/m2)

3
1
77 m2
2015
15893220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27904247 15893220 3 POKOJOWY APARTAMENT Z BALKONEM I PARKINGIEM, UL. DĄBSKA W DZIELNICY GRZEGÓRZKI WIECZYSTA, NIEOPODAL TAURON ARENA I PARK LOTNIKÓW. DOSTĘPNOŚĆ: OD 31. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Funkcjonalne mieszkanie z 2 oddzielnymi sypialniami . Znajduje si...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (84 zł/m2)

3
-
45 m2
2021
15883739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675622 15883739 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - NOHO. Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Rozkład mieszkania: m...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (84 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15892999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899691 15892999 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 260 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
260 m2
2000
15885036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27716141 15885036 Stylowy apartament 2-pokojowy 60 m² Osiedle Oficerskie Rondo Mogilskie balkon po remoncie Na wynajem świeżo wyremontowany, komfortowy apartament o powierzchni 60 m², położony na 2. piętrze w klimatycznej, odnowionej ka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
-
60 m2
1927