• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Stare Miasto

Znalezionych ofert: 111

15896776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27988631 15896776 STARE MIASTO - UL. PĘDZICHÓW - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - LOKAL BIUROWY - KANCELARIA W KAMIENICY LOKALIZACJA: Ulica Pędzichów , będąca przecznicą od ulicy Długiej to ścisłe centrum Krakowa z dobrym dojazdem. Kr&oac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (112 zł/m2)

11
-
34 m2
1900
15664550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23554471 15664550 Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, Browar Lubicz, Kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 45 m², zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Lubicz w Krakowie. Mieszkanie ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
-
45 m2
2014
15845485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26861707 15845485 Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta. Lokal oferuje piękny widok na zabytkową...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
46 m2
1930
15760017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25349497 15760017 Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybkie wyjście na kawę na Stare Miasto i powrót do spokojnego, eleganckiego apartamentu w prestiżowej inwestycji. Angel Wawel...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (88 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15885357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27727192 15885357 Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i komfortu? Ta oferta może być idealna.Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1. piętrze w budynku przy Alei Krasińskiego...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (87 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15895213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27960766 15895213 Do wynajęcia stylowo wykończone mieszkanie położone na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku ( poczatąk ulicy Starowiślnej)Powierzchnia apartamentu wynosi 36 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli . W jego skład wchodzą dwa pokoje ( ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15807177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26363861 15807177 Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy po generalnym remoncie. Wydzielone pokoje biurowe, kuchnia i węzeł sanitarny. Lokal jest wyposażony w klimatyzację.Lokal z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec budynku.Udogodnienia w budynku: ochrona i monit...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 633 PLN (59 zł/m2)

5
-
163 m2
-
15894963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27953262 15894963 JASNE PO GENRALNYM REMONCIE MIESZKANIE TYPU STUDIO Z ANTRESOLĄ PRZY PLACU NOWYM W SERCU DZIELNICY KAZIMIERZ, STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI: To ciche mieszkanie znajduje się na 2 . piętrze kameralnej kamienicy , jego pow...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
-
30 m2
1800
15873366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27515968 15873366 Do wynajęcia ładny lokal z przeznaczeniem na biuro zlokalizowany na parterze ( część na poziomie -1) kompletnie zrewitalizowanej reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Smoleńsk.Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika.Lokal w dobrym stanie technicznym ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 500 PLN (75 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15892193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898212 15892193 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900
15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15487297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19667594 15487297 Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Ulica ta znajduje się między Ryn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (109 zł/m2)

3
-
55 m2
1890