• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Stare Miasto

Znalezionych ofert: 110

15868755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27390191 15868755 Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m² , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta . Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka kroków od Bulwarów Wiślanych, z widokiem na Wawe...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (54 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15892193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898212 15892193 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900
15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15892079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898118 15892079 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic w centrum Krakowa - wejście w oficynie kamienicy. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od Teatru ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

11
-
57 m2
1903
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023
15780192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25798019 15780192 Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 270 PLN (110 zł/m2)

11
-
57 m2
2023
15876208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27532760 15876208 Lokal biurowo-usługowy. położony częściowo na parterze, częściowo na poziomie -0,5 w kamienicy po generalnym remoncie.Wydzielone open space ok 50m2 na poziomie 0 ,sala konferencyjna, kuchnia oraz węzły sanitarne na poziomie-0,5.Powierzchnia nr 1(pozi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 398 PLN (37 zł/m2)

5
-
171 m2
-
15873366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27515968 15873366 Do wynajęcia ładny lokal z przeznaczeniem na biuro zlokalizowany na parterze ( część na poziomie -1) kompletnie zrewitalizowanej reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Smoleńsk.Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika.Lokal w dobrym stanie technicznym ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 500 PLN (75 zł/m2)

5
-
140 m2
-
15807177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26363861 15807177 Do wynajęcia lokal biurowy w kamienicy po generalnym remoncie. Wydzielone pokoje biurowe, kuchnia i węzeł sanitarny. Lokal jest wyposażony w klimatyzację.Lokal z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec budynku.Udogodnienia w budynku: ochrona i monit...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 633 PLN (59 zł/m2)

5
-
163 m2
-
15891412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27896897 15891412 Do wynajęcia luksusowy apartament z widokiem na Wawel, przy Placu na Groblach.77 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Salon z otwarty na kuchnię 2 sypialnie, pełna łazienka plus osobna toaleta, 2 duże balkony.Elegancki b...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (78 zł/m2)

3
2
77 m2
2014
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15887796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27795242 15887796 Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkanie Lokal składa się z: - 2 osobnych, nieprzechodnich pokoi, - łazienki, - ...

Kraków (Stare Miasto), Łobzowska

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
1
40 m2
1970