• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 143

15812328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26482194 15812328 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD 27. KWIETNIA. OPIS NIERUCH...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15713750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24444899 15713750 SŁONECZNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W INWESTYCJI NADWIŚLAŃSKA 11 PRZY BULWARACH WIŚLANYCH, NIEOPODAL KŁADKA ŚW. BERNATKA I KAZIMIERZ, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 . piętrze...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (85 zł/m2)

2
-
33 m2
2015
15585292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21880340 15585292 MIESZKANIE TYPU STUDIO Z 2 OGRÓDKAMI I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, BLISKO CENTRUM MIASTA W KAMERALNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RONDO CZYŻYŃSKIE. IDEALNE DLA OSOBY PRACUJĄCEJ LUB STUDENTA. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPI...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15885067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27716651 15885067 Do wynajęcia spora powierzchnia biurowa po remoncie, położona w buirowcu klasy A połoźonym przy ul. Kamińskiego.Lokal położony jest na 1 piętrze i posiada dostęp do wspólnego węzła sanitarnego oraz przestrzeni socjalnej. Jest podzielony na 3 mniejsze...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 560 PLN (49 zł/m2)

3
-
72 m2
2009
15879084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607730 15879084 ORYGINALNIE URZĄDZONE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI PRZY UL. DĄBROWSKIEGO. TUŻ OBOK PLAC BOHATERÓW GETTA I BULWARY WIŚLANE, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
-
35 m2
2014
15859225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27165208 15859225 KNC Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament z ogródkiem, położony na kameralnym, nowym osiedlu Spacerowa Park, przy ul. Spacerowej – na granicy Tarnowa.Osiedle składa się z zaledwie dwóch budynków szeregowych i łącznie 20 mieszkań, c...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 500 PLN (55 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2024
15885099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717100 15885099 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Galerii Kazimierz OPIS MIESZKANIA Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Całość bardzo przestronna. W salonie znajduje się narożna rozkładana sofa, drewni...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
-
45 m2
2015
15820167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26580680 15820167 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,5 m2, zlokalizowane przy ul. Felińskiego w Krakowie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze, 4-piętrowego budynku, wyposażonego w cicho bieżną windę. Mieszkanie składa się z dwóch poko...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2013
15131973 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
*** NOWE OSIEDLE***MIESZKANIE 2 POKOJOWE***BLOK Z WINDĄ*** 10580410 15131973 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Tarnów, ul. Rydza Śmigłego Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym bloku z windą przy ul. Rydza Śmigłego w Tarnowie. Mieszkanie jest nowe, wykończone w podwyższonym standa...

Tarnów, ul. Edwarda Rydza-Śmigłego

1 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15881722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645567 15881722 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem o powierzchni 39,2m2 położone na 3-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą.Rok budowy 2021.Wyposażenie kuchni:- pełne umeblowanie- ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
39 m2
2021
15877209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27562675 15877209 LOKAL USŁUGOWY 304,76 m²CENTRUM REHABILITACYJNE GOTOWY POD DZIAŁALNOŚĆŁAPANÓW POWIAT BOCHEŃSKINOWOCZESNY STANDARD DUŻY POTENCJAŁDo wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 304,76 m², zaprojektowany z myślą o działalności medycznej i reha...

Łapanów (Małopolskie, gm. Łapanów)

18 450 PLN (61 zł/m2)

11
-
304.76 m2
-
15885206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27719693 15885206 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie po remoncie , bardzo blisko komunikacja miejska, blisko centrum.Sklepy na miejscu.Podwórko z parkingiem.Bisko uczelnie, szkołyTelefon: 515944456...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
1970