• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 474

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15898008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28017929 15898008 Do wynajęcia zlokalizowane w zielonej części Ruczaju, przestronne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe z osobnym wc, łazienką i dużym balkonem. Mieszkanie właśnie przeszło kapitalny remont. Jest w umeblowane i w pełni wyposażone.Blok położony jest na o...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (55 zł/m2)

2
1
47 m2
2000
15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze (kilka wind) sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu zna...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 180 PLN (87 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15886704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27765368 15886704 Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielona częścią sypialnianą, położone na IV piętrze budynku przy ul .Banacha.Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz wydzieloną wnęką sypialnianą, łazienki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (93 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15883788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675720 15883788 Do wynajęcia apartament połozony na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 32 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli wys.1,60 -175 m. Mieszkanie składa się z pokoju otwartego na antresolę sypialnianą, ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15834697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26814582 15834697 Do wynajęcia rewelacyjnie położony na Łobzowie duży pokój o powierzchni 25 m2 z własną łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni . Kuchnia w pełni umeblowana i wyposazona - posiada równiez pralkę. Pokoje wyposazone w podstawowym zakresie ( łóżko, sza...

Kraków (Łobzów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15839788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26760971 15839788 Do wynajęcia NOWE (bądź pierwszym najemcą) komfortowo urządzone mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego, kameralnego (tylko 20 mieszkań) apartamentowca - ul. Śliczna 26.Mieszkanie zostało wyposażone i umeblowane w najwyższej jakoś...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (74 zł/m2)

2
1
53 m2
2023
15895214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27960768 15895214 Do wynajęcia od zaraz spore mieszkanie 2 pokojowe o niezależnym układzie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku - ul. Raciborska 14.Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki oraz balkonu z wyjściem z obydwu ...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
51 m2
2000
15895213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27960766 15895213 Do wynajęcia stylowo wykończone mieszkanie położone na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku ( poczatąk ulicy Starowiślnej)Powierzchnia apartamentu wynosi 36 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli . W jego skład wchodzą dwa pokoje ( ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15886561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761995 15886561 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (brak windy) czteropiętrowego bloku przy ul. Stachiewicza 31. Salon z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy.Wyposażenie:Salon: stół z ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 520 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
-