• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 478

15894244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27935400 15894244 TL Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu bardzo ładnego, jasnego mieszkania usytuowanego na IV piętrze kameralnego bloku, zlokalizowanego w otoczonym zielenią rejonie Prokocimia, bardzo blisko Szpitala Uniwersyteckiego oraz ko...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (59 zł/m2)

1
-
33.8 m2
2013
15870779 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27438935 15870779 DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. ZABŁOCIE INWESTYCJA RIVERSIDE dostępne od czerwca Mieszkanie o powierzchni 44 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z : Kuchni z bezpośrednim wyjściem na balkon I Sypialni, II Sypialni, Łazienki z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (66 zł/m2)

2
-
44 m2
2016
15835626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26733421 15835626 Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe 40 m² Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m² z dużym balkonem , położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (63 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15895929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963027 15895929 2pokojowe mieszkanie! okolice ul Krzywdy! Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym budynku 3-piętrowym z 2017 roku. W skład mieszkania wchodzi umeblowany salon z aneksem ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (71 zł/m2)

2
-
35 m2
2017
15869854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410886 15869854 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, Łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni ...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15873297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27515274 15873297 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem 2 pokoje wysoki standard blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny apartament o wysokim standardzie, położony na ostatnim - 9. piętrze nowoczesnego ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2020
15895214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27960768 15895214 Do wynajęcia od zaraz spore mieszkanie 2 pokojowe o niezależnym układzie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku - ul. Raciborska 14.Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki oraz balkonu z wyjściem z obydwu ...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
51 m2
2000
15895213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27960766 15895213 Do wynajęcia stylowo wykończone mieszkanie położone na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku ( poczatąk ulicy Starowiślnej)Powierzchnia apartamentu wynosi 36 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli . W jego skład wchodzą dwa pokoje ( ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15894963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27953262 15894963 JASNE PO GENRALNYM REMONCIE MIESZKANIE TYPU STUDIO Z ANTRESOLĄ PRZY PLACU NOWYM W SERCU DZIELNICY KAZIMIERZ, STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI: To ciche mieszkanie znajduje się na 2 . piętrze kameralnej kamienicy , jego pow...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
-
30 m2
1800
15890173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27873795 15890173 TL Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładne, dobrze doświetlone mieszkanie usytuowane na II piętrze zadbanego bloku zlokalizowanego w spokojnej części Krakowa, ze świetnym dostępem do ścisłego centrum oraz okolic Quattro Business ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (43 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15889020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27841962 15889020 Mieszkanie Os. Bohaterów Września Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2 piętrze w kameralnym 3 piętrowym budynku z 1989r. na osiedlu Bohaterów Września w Krakowie. Mieszkanie przest...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (39 zł/m2)

2
-
56 m2
1989
15798402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26167269 15798402 Opis nieruchomości: Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 97 m.kw., piękne, widokowe, mieszkanie 4- pokojowe w Dzielnicy Prądnik Biały, ul. Feliksa Konecznego 4. Mieszkanie w wysokim standardzie, położone jest na IV piętrze budynk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (40 zł/m2)

4
-
96 m2
1992