• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Krakow Podgorze

Znalezionych ofert: 79

15826919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26616834 15826919 Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 50 m, zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Aleksandra Fredry. To idealna propozycja dla par, rodzin lub profesjonalistów ceniących wysoki standard i spokój.W s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

3
1
49 m2
2018
15897584 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 28006578 15897584 DO WYNAJĘCIA TRZY POKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ OPIS NIERUCHOMOŚCI: Prezentowana nieruchomość o powierzchni 53m2 znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: Salonu z wyjściem na balkon, Sypialni, Pokoju Gabinetu, Łazienki, Garderoby...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (62 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15897122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27995151 15897122 DO WYNAJĘCIA 3 POKOJOWE CAŁKIEM NOWE MIESZKANIE NA ZABŁOCIU INWESTYCJA CASA FELIZ Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, składające się z: -Salonu z aneksem kuchennym, -S...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 100 PLN (71 zł/m2)

3
-
58 m2
2025
15887100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27776691 15887100 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG PL ENG PL Oferuję do wynajęcia unikatową kawalerkę z wyjściem na 60m2 taras cena całość 2800 w otoczeniu parkowym wolna od 30,06,2026 w nowym budynku przy ul. Uśmiech (okolice KamieńskiegoWielickiej)...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (110 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971
15686586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23947453 15686586 Nowoczesny apartament z widokiem na Wisłę - Zabłocie Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - tuż przy Wiśle i w sercu Zabłocia. Idealny dla pary, rodziny lub os...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
55 m2
2017
15892664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27899517 15892664 Do wynajęcia mieszkanie z antresolą - ul.Hetmańska, Kraków, Podgórze Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z antresolą, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa - przy ul. Hetmańskiej, w dzielnicy P...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (93 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15829525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26648135 15829525 Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka (28 m2) przy Rynku Podgórskim (Stare Podgórze) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętro...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
-
28 m2
1982
15260147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 14077947 15260147 Do wynajęcia - komfortowe 1-pokojowe mieszkanie (32 m²), ul. Walerego Sławka - Wola Duchacka Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na 7. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z 2012 ...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 PLN (59 zł/m2)

1
-
32 m2
2012
15859976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27179717 15859976 Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkanie w sercu starego Podgórza , 2 pokoje , w tym przestronny i funkcjonalny salon z jadalnią i dużym aneksem ku...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
-
40 m2
1956