• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 553

15767575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25531010 15767575 4-pokojowy apartament premium z tarasem Bronowice Małe Wykończony przez stolarza Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy zlokalizowany w Krakowie w Bronowicach Małych To oferta dla osób, które cenią so...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (94 zł/m2)

4
-
80 m2
2012
15878188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27590353 15878188 Mieszkanie 2-pokojowe - Kluczborska. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46,2m2 , znajdujące się na drugim piętrze z pięciu, w zadbanym budynku z 2001 roku. Położone przy ulicy Kluczborskiej na Krowodrzy Górce , blisko pętli t...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (48 zł/m2)

2
-
46 m2
2001
15867818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27352332 15867818 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m² z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z: Salonu - ja...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (62 zł/m2)

2
-
50 m2
2015
15818227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26646730 15818227 Jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - blisko centrum i terenów zielonych Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m² , zlokalizowane w Śródmieściu Krakow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (60 zł/m2)

2
-
48 m2
1967
15721361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24602643 15721361 Do wynajęcia przestronna kawalerka o wielkości 41 m2, zlokalizowana przy ulicy Westerplatte - Kraków, stare miasto . Z najduje się w oficynie kamienicy , na wysokim parterze 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
41 m2
1900
15530685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20623440 15530685 Mieszkanie blisko dworca! Do wynajęcia wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi 59 m2 . Kamienica jes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (54 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15467126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19204810 15467126 Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - Reduta! LOKALIZACJA Mieszkanie usytuowane jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Prądnik Czerwony, przy ul. Reduta. To miejsce idealnie łączy komfort miejskiego życia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
46 m2
2019
15452034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18876959 15452034 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie Bieżanów-Prokocim ul. Górników Lokalizacja idealna dla aktywnych i ceniących wygodę! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o po...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
-
40 m2
1998
15596550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22093870 15596550 Apartament Premium z widokiem na Wawel! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem o powierzchni 90 m², położony przy ul. Monte Cassino - jednej z najlepiej skomunikowanych i naj...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (72 zł/m2)

3
-
90 m2
2008
15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15768200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25536849 15768200 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, Kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia z ekspozycją na północny wschód, -3 sypialnie (z jednej ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (58 zł/m2)

3
-
45 m2
1978