• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 551

15778720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25755785 15778720 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4. ostatnim piętrze przy ul. Nowosądeckiej w dzielnicy Bieżanów-Prokoci...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014
15257564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14014080 15257564 Świetna lokalizacja- blisko do centrum, sklepów, szkół, przedszkoli. DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ. Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić p...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 250 PLN (89 zł/m2)

3
-
70 m2
2019
15824093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26595114 15824093 Dwupoziomowe 67 metrowe mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Krowodrza, Kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania trzypokojowego , położonego na trzecim piętrze kameralnego, monit...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (54 zł/m2)

3
-
67 m2
2001
15539442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20813505 15539442 ATRAKCYJNY APARTAMENT 2 POKOJOWY KROWODRZA GÓRKA- panorama Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjny dwupokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia - nowoczesny, klimatyczny. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
44 m2
2010
15835626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26733421 15835626 Komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie 1-pokojowe 40 m² Grzegórzki Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m² z dużym balkonem , położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa - ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (68 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15736166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24868346 15736166 Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni 8 m² oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatnym) przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Nieru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (77 zł/m2)

3
-
90 m2
2007
15754242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25229467 15754242 Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji Najemcy pozostaje miejsce postojowe w gar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (84 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15884436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27702596 15884436 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDzień dobry.Wynajmę apartament 2 pokojowy ( 52 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nadwiślańska 11. Apartamenty Nadwiślańska 11 zlokalizowane są w centrum Starego Podgórza, na terenie dawnej fabryki krakow...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (62 zł/m2)

2
-
53 m2
2014
15812932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26549442 15812932 Do wynajęcia kawalerka po kapitalnym remoncie połozona przy ul. Kalwaryjskiej.Mieszkanie jest w formie open space'u z aneksem kuchennym w zabudowie ( 2 palnikowa kuchenka, lodówka podblatowa, zmywarka). Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wypos...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15883788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675720 15883788 Do wynajęcia apartament połozony na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 32 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli wys.1,60 -175 m. Mieszkanie składa się z pokoju otwartego na antresolę sypialnianą, ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15861743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27210973 15861743 DO WYNAJĘCIA CZEŚĆ DOMU Z OSOBNYM WEJŚCIEM O POWIERZCHNI OKOŁO 80 M2 ZNAJDUJĄCA SIĘ W MIEJSCOWOŚCI SANKA Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości DANAX Cena wynajmu to 3500,00 zł + opłaty za zużyte media. Kaucja 3500,00 zł. Dom jest dostępny...

Sanka (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

3 500 PLN (44 zł/m2)

3
-
80 m2
2009