• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 653

15872479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27494304 15872479 Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę usługową o powierzchni 3,291 ha w Oświęcimiu Przedmiotem oferty sprzedaży jest niezabudowany obszar o całkowitej powierzchni 3,291 ha. Oferowana nieruchomość składa się z dw&oa...

Oświęcim (Małopolskie, gm. Oświęcim)

8 900 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
32910 m2
-
15448893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hańczowa, działka budowlana 10 a, 1075S/2022 18794005 15448893 Do sprzedania działka budowlano-usługowa w Hańczowej. Działka o powierzchni 10 arów (do wydzielenia). Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze prowadzącej z Uścia Gorlickiego do Wysowej - Zdroju. W sąsiedztwie las i rzeka Ropa. Na działce p...

Hańczowa, Hańczowa

95 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15449353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uście Gorlickie, działka budowlana 10 a, 1027S/2021 18810598 15449353 Działka budowlana do wydzielenia o powierzchni ok. 10 a w Uściu Gorlickim. Działka znajduje się w terenie oznaczonym symbolem MNU - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Nieruchomość lekko nachylona w kierunku wschodnim. Istnieje...

Uście Gorlickie, Uście Gorlickie

105 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15449493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Florynka, działka budowlana 10 a, 1064S/2022 18811348 15449493 Do sprzedania działka budowlana do wydzielenia w miejscowości Florynka (gmina Grybów, powiat nowosądecki). Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. Ekspozycja południowo - wschodnia. Media na działce: prąd, woda i gaz. Cena: 6 900 złar...

Florynka, Florynka

69 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15449660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Łosie, działka rolna 0,6167 ha, 1079S/2023 18814424 15449660 Do sprzedania działka rolna w miejscowości Łosie (gmina Ropa) o powierzchni 0,6167 ha. Działka widokowa. Teren o niskiej intensywności zabudowy. Prąd i gaz w sąsiedztwie....

Łosie, Łosie

125 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
6167 m2
-
15450495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bystra, działka budowlana 15 a, 1090S/2023 18845456 15450495 Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 15 arów w Bystrej (gmina Gorlice). Działka w kształcie prostokąta. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 2MNUk1 - tereny zabudowy mieszkaniowej i...

Bystra, Bystra

90 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15450530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bystra, działka budowlana 12 a, 1091S/2023 18845898 15450530 Działka budowlana w Bystrej (gmina Gorlice) o powierzchni ok. 12 arów. Nieruchomość w drugiej linii zabudowy. Woda i kanalizacja na działce. Prąd i gaz na działce sąsiedniej. Istnieje możliwość wydzielenia działki o większej powierzchni....

Bystra, Bystra

108 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15450958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gorlice, działka budowlana do wydzielenia, 1130S/2024 18854076 15450958 Działka budowlana w Gorlicach (Sokół, wjazd z ulicy Sosnowej) o powierzchni około 10 arów, do wydzielenia. Działka płaska. Bardzo lekkie nachylenie w kierunku południowo - wschodnim. Prąd, woda i gaz na działkach sąsiednich. Dojazd drogą w służebnośc...

Gorlice, Gorlice

99 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15892301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27898741 15892301 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 30,03 ar, położona w malowniczej miejscowości Lednica Górna (gmina Wieliczka), z szybkim dojazdem do Krakowa. Struktura działki: - ok. 9 arów - część budowlana, idealna pod budow...

Lednica Górna (Małopolskie, gm. Wieliczka)

598 000 PLN

-
-
3003 m2
-
15892404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27898652 15892404 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m², położona w miejscowości Maciejowice, w gminie Kocmyrzów-Luborzyca, powiat krakowski. Nieruchomość znajduje się zaledwie 10 km od Krakowa, w spokojnej i zielonej okolicy. D...

Maciejowice (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

415 000 PLN

-
-
1300 m2
-
15780753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25813279 15780753 Działka budowlana - Mszana Dolna, ul. Stawowa (rejon Zarabie), 20 arów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 20 arów , położona w malowniczej części Mszany Dolnej - rejon Zarabie , przy ulicy Stawowej . ...

Mszana Dolna (Małopolskie, gm. Mszana Dolna)

899 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15641782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23086330 15641782 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy , ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną USŁUGOWOWĄ w bezpośrednim sąsiedztwie Tauron Areny. Idealna działka inwestycyjna: AKADEMIK HOTEL LOKALE NIEMIESZKALNE BIUROWIEC PRZYCHODZNIA LEKAR...