• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Krakow Podgorze

Znalezionych ofert: 77

15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971
15858357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27146990 15858357 DOSKONAŁA LOKALIZACJA KRAKÓW - P ODGÓRZEZABŁOCIE 5 min KRAKOWSKI KAZIMIERZ! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu L...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
-
76 m2
2023
15890192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27874404 15890192 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 62 m² Zabłocie Balkon Garderoba Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
62 m2
2017
15517070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20303343 15517070 MIESZKANIE 2-POKOJOWE 33 M2 ul. Krzywda Podgórze OPIS MIESZKANIA: Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na kameralnym osiedlu, w otoczeniu zieleni, z pięknym widokie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 PLN (77 zł/m2)

2
-
33 m2
2013
15887100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27776691 15887100 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG PL Oferuję do wynajęcia unikatową kawalerkę całość 2500 w otoczeniu bujnej przyrody wolna od dzisiaj w nowym budynku w Krakowie przy ul. Uśmiech (okolice KamieńskiegoWielickiej). W pobliżu: sklepy spoż...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15882590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671606 15882590 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Strumiennej 26 w dzielnicy Podgórze Duchackie. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ru...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
2022
15884109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27695197 15884109 DO WYNAJMU 2 POKOJOWY APARTAMENT W INWESTYCJI NADWIŚLAŃSKA 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Nadwiślańskiej w Starym Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane je...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2014
15888384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27811356 15888384 Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku z 2015 roku, wyposażonym w 2 windy, monitorin...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2015
15829525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26648135 15829525 Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka (28 m2) przy Rynku Podgórskim (Stare Podgórze) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętro...

Kraków (Podgórze), Rynek Podgórski

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
1
28 m2
1982
15859976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27179717 15859976 Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkanie w sercu starego Podgórza , 2 pokoje , w tym przestronny i funkcjonalny salon z jadalnią i dużym aneksem ku...

Kraków (Podgórze), św. Kingi

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
1956