• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 4 230

15881722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645567 15881722 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem o powierzchni 39,2m2 położone na 3-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą.Rok budowy 2021.Wyposażenie kuchni:- pełne umeblowanie- ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
39 m2
2021
15844231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26826418 15844231 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60 metra kwadratowego składające się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju. W...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (13 667 zł/m2)

3
-
60 m2
2020
15885206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27719693 15885206 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie po remoncie , bardzo blisko komunikacja miejska, blisko centrum.Sklepy na miejscu.Podwórko z parkingiem.Bisko uczelnie, szkołyTelefon: 515944456...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
1970
15885036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27716141 15885036 Stylowy apartament 2-pokojowy 60 m² Osiedle Oficerskie Rondo Mogilskie balkon po remoncie Na wynajem świeżo wyremontowany, komfortowy apartament o powierzchni 60 m², położony na 2. piętrze w klimatycznej, odnowionej ka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
-
60 m2
1927
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15766932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25515096 15766932 BARDZO ATRAKCYJNE, WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE 3-POKOJOWE Z DUŻYM TARASEM ORAZ MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy bardzo ładne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

895 000 PLN (18 265 zł/m2)

3
-
49 m2
2024
15759326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25337980 15759326 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Mieszkanie znajduje się w bloku z 2005 roku i zostało wykończone w wysokim standardzie. Całość jest gustownie urządzona i gotowa do zamieszkania. Trzy niezależne pokoje - salon z wygodnym rozkł...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (53 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15884967 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27715039 15884967 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na którą składają się; - Dwa ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1990
15835270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26722817 15835270 Dwupoziomowe mieszkanie na Starych Dębnikach (ul. Praska) - przy Parku Dębnickim 96,54 m² 5 pokoi dobra oferta dla rozwojowej rodziny do remontu lub odświeżenia wg własnych potrzeb Tylko w naszym Biurze Na sprzedaż funk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 599 900 PLN (16 494 zł/m2)

5
-
97 m2
1997
15483114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19556411 15483114 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRAKÓWPROKOCIM -RŻĄKA 2 POKOJOWE MIESZKANIE OK.48,24 M2!! Z DUŻYM BALKONEM! BARDZO DOBRE ZARÓWNO DLA PARY, RODZINY J...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (17 083 zł/m2)

2
-
48 m2
2016
15407953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17867005 15407953 KRAKÓW- Swoszowice Opatkowice Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 znajdujące się na parterze 1 w nowym budownictwie z 20 22r, z ogródk iem...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
44 m2
2022
15884959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27715041 15884959 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 964 PLN (15 789 zł/m2)

3
-
57 m2
2027