• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 4 230

15829704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26648151 15829704 Jasne, ustawne mieszkanie w kamienicy z windą przy ul, Chopina, Krowodrza, obok Parku Krakowskiego - rzadko dostępna oferta na rynku Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętr...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 239 000 PLN (18 493 zł/m2)

2
-
67 m2
1937
15764910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25456877 15764910 SŁONECZNE, 3-POKOJOWE Z KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ KROWODRZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Fieldorfa-Nila na Krowodrzy. Budynek z 2007 r...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

845 000 PLN (14 322 zł/m2)

3
-
59 m2
2007
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15884956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714717 15884956 Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o powierzchni ok. 23 m² , zlokalizowany w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z windą, położonym w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - w bezpo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

425 000 PLN (19 318 zł/m2)

1
-
22 m2
2025
15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
-
30 m2
2014
15710067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24369839 15710067 KLIMATYCZNE 2-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI, MIEJSCEM GARAŻOWYM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, położone n...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 000 PLN (14 479 zł/m2)

2
-
48 m2
2002
15640472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23066358 15640472 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 26,07 m2 mieszkanie do generalnego remontu! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lub kr&oac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 000 PLN (23 615 zł/m2)

1
-
26 m2
1912
15849661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26977154 15849661 Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 1 Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis nieruc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
-
25 m2
1986
15835770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26702780 15835770 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Mistrzejowic - Os. Piastów Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 64,99m2 na osiedlu Piastów w dzi...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN (12 969 zł/m2)

3
-
64 m2
1977
15702776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24240933 15702776 3 -pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji - ul. Rydlówka, Podgórze Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone przy ul. Rydlówka - w sercu krakowskiego Podgórza...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 090 000 PLN (17 302 zł/m2)

3
-
63 m2
2008
15634986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22931106 15634986 PRZESTRONNE, SŁONECZNE, 2-POKOJOWE Z BALKONEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budynku przy ulicy Zdunów w Borku Fałęckim. Budynek z 2014 roku, estetyczny, zadb...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 000 PLN (15 275 zł/m2)

2
-
51 m2
2014
15884957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714718 15884957 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005