• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 985

15892069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898098 15892069 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 254 PLN (22 421 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15892026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898095 15892026 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

992 466 PLN (22 556 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15892067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898094 15892067 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

678 931 PLN (24 248 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15892025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898093 15892025 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

956 538 PLN (21 740 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15892063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898088 15892063 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 295 PLN (15 794 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898078 15892053 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

763 707 PLN (20 641 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15892121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898076 15892121 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 306 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15892110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898064 15892110 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

467 362 PLN (10 386 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15878801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27601965 15878801 Zapraszam do mieszkania na ulicy Okólnej. 1. Lokalizacja i transport Osiedle zlokalizowane przy ulicy Okólnej to typowe urokliwe osiedle z lat 70-tych po modernizacji. Ocieplone budynki, dużo zieleni i łatwy dostęp d...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

465 000 PLN (12 568 zł/m2)

2
-
37 m2
1975
15892199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898226 15892199 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 915 PLN (12 824 zł/m2)

3
-
46 m2
2026
15892156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898225 15892156 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 270 PLN (12 723 zł/m2)

3
-
46 m2
2026
15892151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898218 15892151 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

692 800 PLN (16 112 zł/m2)

2
-
43 m2
2027