• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 752

15538814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20791592 15538814 Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany przy atrakcyjnym osiedlu Nowy Targ – Bór. Lokal posiada dwie witryny od frontu, które zapewniają doskonałą ekspozycję i naturalne doświetlenie wnętrza, co czyni go idealną p...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 400 PLN (55 zł/m2)

11
-
25.25 m2
2021
15873015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27510072 15873015 ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA W RODZINNEJ OKOLICY. BEZPIECZNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE PRZY ULICY SADOWEJ W WIELICZCE. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju. OTOCZENIE W najbliższej okolicy znajdują się liczne skle...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

924 000 PLN (12 000 zł/m2)

4
-
77 m2
2021
15887083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776580 15887083 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkani, 2 pokojowe, 31 m² - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 31 m², usytuowane na wysokim parterze zadbanego bloku. Lokal przeszed...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

557 900 PLN (17 997 zł/m2)

2
-
31 m2
1965
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15888576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27817191 15888576 KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kraków, tam zaczynają się Niepołomice. To właśnie tutaj w odległości 1,5 km od granicy Niepołomic na działce 1000 ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 899 000 PLN (12 493 zł/m2)

4
-
152 m2
2023
15889356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27849022 15889356 Na sprzedaż piękna działka o łącznej powierzchni 2991 m². Położona w malowniczej miejscowości Gliczarów Dolny. Działka posiada decyzję o zatwierdzeniu projektu budowlanego wraz z pozwoleniem na budowę, budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego ...

Gliczarów Dolny (Małopolskie, gm. Biały Dunajec)

889 000 PLN

-
-
2991 m2
-
15889261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27846448 15889261 DZIAŁKA ROLNA WIELKA WIEŚ 70 ARÓW NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA W WIELKIEJ WSI ZALEDWIE 5 KM OD OBWODNICY KRAKOWASzukasz działki , która łączy w sobie przestrzeń, piękne widoki i bliskość natury?Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale jednocześnie nie chc...

Wielka Wieś (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

260 000 PLN

-
-
7076 m2
-
15889229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846212 15889229 DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ WIELKA WIEŚBUDOWLANA DZIAŁKA W WIELKIEJ WSI ZALEDWIE 5 KM OD OBWODNICY KRAKOWASzukasz działki budowlanej, która łączy w sobie przestrzeń, piękne widoki i bliskość natury?Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale jednocześnie n...

Wielka Wieś (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

290 000 PLN

-
-
899 m2
-
15889363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27848896 15889363 Do wynajęcia przestronne studio z aneksem kuchennym o pow. 52 m2 w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karmelickiej, położone na najwyższym, 5 piętrze (winda Kone).Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiety, płytki, armatura wysokiej jakości, s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (52 zł/m2)

1
1
52 m2
2007
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971
15819208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580678 15819208 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W WOŁOWICACH W GMINIE CZERNICHÓW WYBUDOWANY W ZGODZIE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,57 m2 położony na 7 arowej działce. Rozpoczęcie budowy 20...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 270 000 PLN (8 194 zł/m2)

4
2
155 m2
2026
15871454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27469272 15871454 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W CICHYM I SPOKOJNYM MIEJSCU NA GRANICY KRAKOWA ORAZ ZASTOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX DOM Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,90 m2 oraz powierzch...

Zastów (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

1 449 000 PLN (7 749 zł/m2)

6
-
187 m2
2017