• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 752

15794476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26073343 15794476 Do wynajęcia biuro o powierczhni 110 m2 skadające się z 4 zamykanych pokoi, dostępu do wspólnych toalet. W lokalu można też zaaranżować własny aneks kuchenny( są przyłącza)Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gos...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

6 002 PLN (55 zł/m2)

4
-
110 m2
2020
15815947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580719 15815947 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W WOŁOWICACH W GMINIE CZERNICHÓW ZAKUP BEZ PODATKU PCC WYBUDOWANY W ZGODZIE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 110,57 m2 położony na 7 arowej działce...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 250 000 PLN (8 065 zł/m2)

4
2
155 m2
2026
15888414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813386 15888414 OFERTA NOWEGO DOMU DO SPRZEDAŻY W WOŁOWICACH ! Do sprzedaży dom WOLNOSTOJĄCY do wejścia w gminie Czernichów. Nieruchomość stale pielęgnowana, starannie zagospodarowana - dom gotowy wprost do zamieszkania jedynie z nakładami...

Wołowice (Małopolskie, gm. Czernichów)

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
2
180 m2
2017
15834267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26709759 15834267 Do wynajęcia biuro o powierczhni 77 m2 skadające się z 4 zamykanych pokoi, własnego aneksu kuchennego, korytarza oraz dostępu do wspólnych toalet.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie. Poko...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

4 201 PLN (55 zł/m2)

4
-
77 m2
2020
15889337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847332 15889337 Do wynajęcia kawalerka położona na parterze dwupiętrowego bloku - os. Willowe 3. Przedpokój: wieszaki na ubrania. Pokój: szafa, komoda, łóżko, ława, półki.Kuchnia: stół z krzesłami, szafki stojące i wiszące, lodówka, mikrofalówka, kuchenka, zlew, cza...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 PLN (56 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15794469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26073342 15794469 Do wynajęcia biuro o powierzchni 33m2 w formie otwartej przestrzeni.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie.Lokal świeżo wykończony, po kapitalym remoncie, podobnie jak cały budynek. Części w...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
-
33 m2
2020
15870886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27443181 15870886 Do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 12 m2 w nowoczesnym biurowcu.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie.Lokal świeżo wykończony, po kapitalym remoncie, podobnie jak cały budynek. Czę...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 200 PLN (100 zł/m2)

1
-
12 m2
2020
15889327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847091 15889327 Do wynajęcia mała kawalerka położona na I piętrze dwupiętrowego budynku - ul. Proszowicka. Mieszkanie klimatyczne, kompletnie wyposażone w meble i sprzęty agd. Za domem ogródek dostępny dla mieszkańców. Bardzo dobry wyjazd z Krakowa w stronę autostra...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (80 zł/m2)

1
1
20 m2
-
15853413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27050082 15853413 Do wynajęcia lokal biurowy w budynku biurowym klasy B przy ul. Dąbka w Krakowie. Lokal 15 sto -to metrowy, 1no pokojowy. Lokal może być umeblowany lub pusty - wedle potrzeb najemcy. Do dyspozycji najemców parking na 60 samochodów. Charakterystyka bud...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

647 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1960
15887612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788072 15887612 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. J. CONRADA - KROWODRZA Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z 2025 roku. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, wszystkie meble na ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (18 511 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15877208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562674 15877208 Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonał...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1975
15780206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25798038 15780206 Na sprzedaż prezentujemy państwu bardzo funkcjonalny 6 pokojowy dom o powierzchni 160m2 z wbudowanym garażem, na pięknej działce o powierzchni 806m2, położony w okolicach Bochni, dom w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja : Krzeczów ul. Kącik, ...

Krzeczów (Małopolskie, gm. Rzezawa)

719 000 PLN (4 494 zł/m2)

6
3
160 m2
2025