• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 751

15877208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562674 15877208 Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonał...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1975
15780206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25798038 15780206 Na sprzedaż prezentujemy państwu bardzo funkcjonalny 6 pokojowy dom o powierzchni 160m2 z wbudowanym garażem, na pięknej działce o powierzchni 806m2, położony w okolicach Bochni, dom w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja : Krzeczów ul. Kącik, ...

Krzeczów (Małopolskie, gm. Rzezawa)

719 000 PLN (4 494 zł/m2)

6
3
160 m2
2025
15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na parterze sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy: zmywar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15834697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26814582 15834697 Do wynajęcia rewelacyjnie położony na Łobzowie duży pokój o powierzchni 25 m2 z własną łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni . Kuchnia w pełni umeblowana i wyposazona - posiada równiez pralkę. Pokoje wyposazone w podstawowym zakresie ( łóżko, sza...

Kraków (Łobzów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15886080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27747032 15886080 Do wynajęcia rozkładowe, mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu Teatralnym. Po remoncie 2 lata temu.Mieszkanie skłąda się z 2 niezależnych pokoi ( jeden z niewielkim balkonikiem) , oddzielnej widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (55 zł/m2)

2
1
49 m2
2007
15886677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763836 15886677 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego bloku przy ul. Władysława Jagiełły w Wieliczce. Przestronny salon z wyjściem na balkon. Oddzielna sypialnia z balkonem oraz druga mniejsza sypialnia. Aneks kuchenny w...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 700 PLN (57 zł/m2)

3
1
47 m2
2019
15886561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761995 15886561 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (brak windy) czteropiętrowego bloku przy ul. Stachiewicza 31. Salon z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy.Wyposażenie:Salon: stół z ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 520 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15884509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705702 15884509 Dom w stanie surowym otwartym - projekt „Dom w Żurawkach 7”, Dobczyce Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wybudowany według projektu „Dom w Żurawkach 7”. Nieruchomość położona jest w ur...

Dobczyce (Małopolskie, gm. Dobczyce)

550 000 PLN (4 044 zł/m2)

5
-
136 m2
2025
15887400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27783179 15887400 Zieleń, przestrzeń, piękne widoki i cisza, to atuty nieruchomości, którą Ci proponuję. Zapraszam na prezentację działki budowlanej, o powierzchni 6000 m2 , położonej w miejscowości Domaniewice, Gmina Wolbrom.PODSTAWOWE PARAMETRY:• Działka nr 1625• ...

Domaniewice (Małopolskie, gm. Wolbrom)

768 000 PLN

-
-
6000 m2
-
15889247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846227 15889247 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry. Mam na sprzedaż dom w miejscowości Paszyn koło Nowego Sącza.Dom z lat 90 tych.Obecnie zamieszkały.Nie jest ocieplony .Składa się z -Piwnicy -kotłownia, 2 pokoje i pomieszczenie narzędziowe -Pa...

Chełmiec (Paszyn) (Małopolskie, gm. Chełmiec)

620 000 PLN (6 889 zł/m2)

2
-
90 m2
-
15833998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730711 15833998 3-pokojowe mieszkanie 56,7 m² ul. Krowoderskich Zuchów + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m² , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, w doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

815 000 PLN (14 554 zł/m2)

3
-
56 m2
1975