• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 603

15881236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27626428 15881236 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Chciałbyś mieszkać w luksusowych wnętrzach i jednocześnie zarabiać ?Mam dla Ciebie rozwiązanie!!!Przestronny gotowy do zamieszkania, w standardzie premium dom z odrębną powierzchnią 100 m2 do wynajęcia...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
-
500 m2
2014
15681673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23864679 15681673 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Marzysz o zamieszkaniu w luksusowym wnętrzu i przestrzeni ?Nie masz czasu na budowę domu?Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowej rezydencji zlokalizowanej w miejscowości Klecza Wado...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
2
500 m2
2014
15890199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874412 15890199 Dodatkowo: balkon, garaż pod budynkiem, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - małe mieszkania, w okolicach ulicy Opolskiej, kilka minut od przystanku tramwajowego Pachońskiego P+R, tylko 6-przystanków tramwajem o...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

642 000 PLN (16 895 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15890193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874413 15890193 3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE Tylko w naszym biurze Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na ul. Słomianej. Rewelacyjna lokalizacja, nieopodal Ronda Grunwaldzkiego. ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 000 PLN (14 851 zł/m2)

3
-
47 m2
1976
15860050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27181245 15860050 Szukasz miejsca na budowę domu rekreacyjnego? A może chcesz mieszkać i prowadzić działalność w jednym miejscu? W obu przypadkach ta działka jest świetnym wyborem - świetny kształt, MPZP oraz dostęp do mediów czynią tę propozycję naprawdę wyjątkową. K...

Kamionna (Małopolskie, gm. Trzciana)

79 000 PLN

-
-
1399 m2
-
15826501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26643875 15826501 Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe; Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe Kraków, Bieżanów-Prokocim Mieszkanie o powierzchni 71,5 m2 , położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku z 1993 roku z nową windą. Opis nieruch...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (11 972 zł/m2)

4
1
71 m2
-
15886803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27767323 15886803 Działka w Bieżanowie w rejonie ulicy Rakuś o pow. 11.5 Ar oznaczenie : opis użytku tereny mieszkaniowe ,sady . Oznaczenie klasy użytku B,S,RIVb .Rozkład : Nieregularny prostokąt o wym. około 23m na 47 m, dojazd drogą gruntową utwardzoną tłuczniem , p...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

230 000 PLN

-
-
1150 m2
-
15796971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 54 m2 z widokiem na góry - Zakopane 26134709 15796971 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zakopanego — w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do wypoczynku lub inwestycji.Najważniejsze atu...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

769 000 PLN (14 241 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15853674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z widokiem na Giewont, serce Zakopanego 27054370 15853674 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m², położonego w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Zakopanem. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka kroków od Krupówek,...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

810 000 PLN (21 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15886908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27771847 15886908 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Nowy Sącz (Małopolskie, gm. Nowy Sącz)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772682 15886963 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27771849 15886909 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Gorlice (Małopolskie, gm. Gorlice)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940