• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 603

15773978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25645171 15773978 DOM 192,19 M2 7 POKOI 2 ŁAZIENKI STAN SUROWY RUPNIÓW GMINA WIEJSKA LIMANOWA POWIAT LIMANOWSKI KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest idealne dla rodziny z dziećmi nawet 2+6, inwestorzy którzy chcieliby prowadzić ma...

Rupniów (Małopolskie, gm. Limanowa)

370 000 PLN (1 927 zł/m2)

7
2
192 m2
1994
15730626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24782599 15730626 Na sprzedaż: Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - Brzezinka, gm. Brzeźnica Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony na widokowej działce o powierzchni 7 arów, w spokojnej i mal...

Brzezinka (Małopolskie, gm. Brzeźnica)

650 000 PLN (4 483 zł/m2)

5
2
145 m2
2025
15706895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24309883 15706895 Zakopane - nowoczesne 2 pokoje 53 m² z balkonem, widokiem i SPA w budynku! Oferujemy nowoczesne, stylowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m² położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą (z 2009 r.) - idealne na własn...

Zakopane (Zakopane) (Małopolskie, gm. Zakopane)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
53 m2
2009
15702950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24241913 15702950 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 123,1 m² , położone na 1 i 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2024r. Nieruchomość sprzedawana w stanie dewelope...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 480 000 PLN (12 033 zł/m2)

5
-
123 m2
2024
15667424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23600039 15667424 Kurdwanów, ul. Kordiana. Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,64 m2 z osobną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie narożne, rozkładowe, na 4 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2019 r. W skład mieszkania wchodz...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (16 863 zł/m2)

3
-
51 m2
2019
15628341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22804067 15628341 Cichawa gm. Gdów - dom jednorodzinny o pow. użytkowej 129 m 2 na działce 10 ar . Przedmiotem oferty jest dom położony w miejscowości Cichawa w gminie Gdów. Dom aktualnie jest wynajmowany, dzięki temu osoba szukająca inwestycji,...

Cichawa (Małopolskie, gm. Gdów)

690 000 PLN (5 349 zł/m2)

4
1
129 m2
1991
15626427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22743004 15626427 Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2025 roku, usytuowany na działce o powierzchni 3,5 ara. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zagacie , w malowniczym otoczeniu u podnóża Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 10 km od gra...

Zagacie (Małopolskie, gm. Czernichów)

849 000 PLN (8 406 zł/m2)

5
-
101 m2
2025
15401047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17710488 15401047 Dwa drewniane domy z czterema lokalami mieszkalnymi w Łapszach Wyżnych Oferujemy na sprzedaż dwa budynki mieszkalne , jednorodzinne, wolnostojące w Łapszach Wyżnych. Domy są parterowe z użytkowym poddaszem - każdy o powierzchni całkowitej 18...

Łapsze Wyżne (Małopolskie, gm. Łapsze Niżne)

2 449 000 PLN (6 655 zł/m2)

12
5
368 m2
2021
15358115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16739108 15358115 Chrzanów, ul. Kadłubek. Dom wolno stojący o pow. użytkowej 174,88 m 2 , wraz z budynkiem usługowym o pow. użytkowej 40,70 m 2 , na działce - 357 m 2 . Nieruchomość składająca się z domu jednorodzinnego, wolnostojącego, jednopiętrowego...

Chrzanów (Centrum) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

618 000 PLN (2 687 zł/m2)

6
2
230 m2
1960
15294604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15016334 15294604 *zdjęcia należą do właściciela oferty. Dom wolno stojący na osiedlu domów jednorodzinnych w Czyżynach o pow.: 230,03 m 2 , na działce - 665 m 2 . Przestronny, komfortowy dom w bardzo dobrym stanie, 3 kondygnacyjny z 2-ma garażami na d...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (13 913 zł/m2)

5
2
230 m2
1970
15273489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14416441 15273489 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,53 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, ...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

353 710 PLN (7 074 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15266585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14236082 15266585 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek p...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

411 715 PLN (6 749 zł/m2)

2
-
61 m2
2022