• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 603

15266184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14227596 15266184 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 61,06 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Budynek usytuowany jest w otoczeniu dużej ilości zieleni , z licznymi t...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

409 102 PLN (6 707 zł/m2)

2
-
61 m2
2022
15889169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845766 15889169 JANKÓWKA, gmina Wieliczka Prezentujemy działkę o powierzchni 2700 m2, znajdującą się w miejscowości Jankówka -zaledwie 9 km od Rynku w Wieliczce. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 30 x 72 m. Działka sw...

Wieliczka (Jankówka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

350 000 PLN

-
-
2700 m2
-
15890594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27882625 15890594 PRZESTRONNE 4 POKOJE 62,90 m2 z WIDOKIEM NA DOLINKĘ OLKUSZ ul. NAŁKOWSKIEJ Szukasz idealnego miejsca dla dużej rodziny lub przestrzeni, którą możesz dowolnie zaaranżować? Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na popular...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

439 000 PLN (7 081 zł/m2)

4
1
62 m2
-
15890196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27874407 15890196 DZIAŁKA Z PROJEKTEM DOMU JEDNORODZINNEGO I PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘPARAMETRY PODSTAWOWEAdres: Rabka-Zdrój Słone, ul. ZgodyDz. ewid nr: 6082Powierzchnia działki: 2032m²Kształt działki: zbliżony do litery LWymiary: około 24,5m x 75mEkspozycja:...

Rabka-Zdrój (Małopolskie, gm. Rabka-Zdrój)

250 000 PLN

-
-
2032 m2
-
15890186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874398 15890186 Zapraszam na prezentację domu, w prężnie rozwijającej się części Miechowa. Jeśli cenisz sobie wygodę życia w mieście z posiadaniem własnego ogrodu, to ta oferta jest dla Ciebie. PODSTAWOWE PARAMETRY:• Powierzchnia domu 180 m2 • Ilość pokoi : 5• Ilo...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

695 000 PLN (3 861 zł/m2)

5
-
180 m2
1994
15864741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27272357 15864741 Na sprzedaż dwie działki budowlane - Suche, gm. Poronin około 100 m od górnej stacji wyciągu HARENDA. Działki położone na obszarze TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWO USŁUGOWEJ Z DOMINACJĄ ZABUDOWY DREWNIANEJ, oznaczone na rysunku planu symbolem 2MU3dUstala...

Suche (Małopolskie, gm. Poronin)

1 334 016 PLN

-
-
1737 m2
-
15890195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27874402 15890195 DZIAŁKA Z PROJEKTEM DOMU JEDNORODZINNEGO I PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘPARAMETRY PODSTAWOWEAdres: Rabka-Zdrój Słone, ul. ZgodyDz. ewid nr: 6081Powierzchnia działki: 900m²Kształt działki: zbliżony do prostokątaWymiary: około 19,5m x 45mEkspozycja...

Rabka-Zdrój (Małopolskie, gm. Rabka-Zdrój)

180 000 PLN

-
-
900 m2
-
15890163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27874095 15890163 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ NOWY TARG, UL. PRZYWODZIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA PO GENERALNYM REMONCIE BEZ WKŁADU FINANSOWEGONa sprzedaż mieszkanie w Nowym Targu przy ul. Przywodzie 4 gotowe do zamieszkania, po generalnym remoncie, z przypisanym miejsce...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

440 000 PLN (9 837 zł/m2)

1
-
44.73 m2
1930
15890147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27873397 15890147 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim premium, położony w malowniczej, podgórskiej części Roczyn ul. Polana (woj. małopolskie, obok Andrychowa), w otoczeniu lasów, natury i gó...

Roczyny (Małopolskie, gm. Andrychów)

860 000 PLN (7 963 zł/m2)

4
1
108 m2
2025
15890146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27873396 15890146 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w stanie deweloperskim premium, położone w malowniczej, podgórskiej części Roczyn ul. Polana (woj. małopolskie, obok Andrychowa), w otoczeniu lasów, natury i g...

Roczyny (Małopolskie, gm. Andrychów)

890 000 PLN (8 241 zł/m2)

4
1
108 m2
2025
15864742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27272358 15864742 Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3906 m2 - Suche, gm. Poronin około 100 m od górnej stacji wyciągu HARENDA. Działki położone na obszarze TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWO USŁUGOWEJ Z DOMINACJĄ ZABUDOWY DREWNIANEJ, oznaczone na rysu...

Suche (Małopolskie, gm. Poronin)

2 998 808 PLN

-
-
3906 m2
-
15879972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27614354 15879972 Atrakcyjna działka rolno-siedliskowa 2,21ha w Płazie - duży potencjał inwestycyjny! Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu płaską działkę o powierzchni 2,21ha , położona w malowniczej miejscowości Płaza prz...

Płaza (Małopolskie, gm. Chrzanów)

900 000 PLN

-
-
22110 m2
-