• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 603

15840220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26770964 15840220 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 70 m², usytuowany na ogrodzonej d...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (13 621 zł/m2)

3
1
66 m2
2015
15887085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776581 15887085 Komfortowe 2 pokoje z balkonem Gotowe do zamieszkania Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59 m² , usytuowane na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 000 PLN (16 383 zł/m2)

2
-
47 m2
2011
15740947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25149583 15740947 Na sprzedaż apartament 3-pokojowy, Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, 849.000,-PLN ZAINWESTUJ W SAMYM SERCU GÓR! Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni 45,8 m2 posadowiony na parterze budynku wielorodzinnego z 2010 roku. Budyne...

Białka Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

849 000 PLN (18 867 zł/m2)

3
1
45 m2
2010
15890490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27878444 15890490 Słoneczne Działki w Zgłobicach - Twoje Miejsce z Widokiem na Południe! Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, gdzie słońce operuje przez cały dzień, a sąsiedztwo gwarantuje spokój i nowoczesną estetykę? Wyjątkowe działki w Zgłobi...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 882 000 PLN

-
-
13100 m2
-
15890491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27878445 15890491 Słoneczne Działki w Zgłobicach - Twoje Miejsce z Widokiem na Południe! Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, gdzie słońce operuje przez cały dzień, a sąsiedztwo gwarantuje spokój i nowoczesną estetykę? Wyjątkowe działki w Zgłobi...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

274 000 PLN

-
-
1249 m2
-
15890489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27878443 15890489 Słoneczne Działki w Zgłobicach - Twoje Miejsce z Widokiem na Południe! Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, gdzie słońce operuje przez cały dzień, a sąsiedztwo gwarantuje spokój i nowoczesną estetykę? Wyjątkowe działki w Zgłobi...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

528 000 PLN

-
-
2403 m2
-
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15890458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877383 15890458 Drewniany dom 100 m² działka 25 arów garaż 2-stanowiskowy Trzebunia Na sprzedaż klimatyczny drewniany dom o powierzchni ok. 100 m² , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Trzebunia . Nieruchomość znajduje ...

Trzebunia (Małopolskie, gm. Pcim)

1 090 000 PLN (11 010 zł/m2)

4
-
99 m2
2020
15766928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25515025 15766928 Jeśli marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i przyrody, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Prezentujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 31 arów, położoną w miejscowości Tworkowa w powiecie brzeskim (gmina Czchów, ...

Tworkowa (Małopolskie, gm. Czchów)

120 000 PLN

-
-
3114 m2
-
15772344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25609235 15772344 Działka rolno-budowlana 31 ar – Tworkowa, gm. Czchów, powiat brzeski Piękne otoczenie – wydane warunki zabudowy – 175 000 zł (do negocjacji)Na sprzedaż atrakcyjna działka (jedna z dwóch!!) rolno-budowlana o powierzchni 31 arów, położona w miejscowośc...

Tworkowa (Małopolskie, gm. Czchów)

140 000 PLN

-
-
3114 m2
-
15889864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27862668 15889864 Na sprzedaż działka siedliskowa z zabudowaniami, położona w miejscowości Sieciechowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz zabudowy jednorodzinnej. Działka posiada potencjał pod budowę niewielkiego domu jednorodzi...

Sieciechowice (Małopolskie, gm. Wierzchosławice)

85 000 PLN

-
-
600 m2
-
15890412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876207 15890412 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Jana Długosza w dzielnicy Podgórze. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższej o...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (21 628 zł/m2)

2
1
43 m2
2021