• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15646469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23222552 15646469 Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,31 m², położone na II piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005 roku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osied...

Kraków (Bronowice), Myczkowskiego

640 000 PLN (18 286 zł/m2)

1
1
35 m2
2004
15889703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27859031 15889703 3-pokojowe mieszkanie 68 m² z dwoma balkonami Mydlniki garaż podziemny spokojna zielona okolica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z...

Kraków (Bronowice), Godlewskiego

949 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15728501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24745194 15728501 PRZESTRONNE, SŁONECZNE 3-POKOJOWE Z BALKONEM ORAZ MIEJSCEM PARKINGOWYM Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 76,21 m2, położone na 7 piętrze (ostatnim) budynku przy ulicy Armii Krajowej w Bronowicach. Budynek z 2009 roku, estetyczny, otoc...

Kraków (Bronowice), Armii Krajowej

1 150 000 PLN (15 132 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15849046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26957381 15849046 Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnego budynku z lat 60., otoczonego zielenią i sąsiad...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
-
50 m2
1959
15559685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21293374 15559685 Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego apartamentu, który łączy w sobie luksus, nowoczesność i komfort mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie.Apartament posiada pełne wyposażenie w meble i urządzenia RTV oraz AGD, co czyni...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (22 200 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15870776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438980 15870776 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Bronowice, ul. Stańczyka 22 Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą , na tereni...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
-
85 m2
2010
15811038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26426941 15811038 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m² , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice , przy ul. Zaczarowane Koło . T...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 549 000 PLN (13 470 zł/m2)

5
-
115 m2
1997
15830268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26666422 15830268 KOMFORTOWE MIESZKANIE 34 POKOJOWE DLA RODZINY LUB PARY 2 ŁAZIENKI DUŻY TARAS PARKING I KOMÓRKA. UL. WIZJONERÓW, BRONOWICE MAŁE. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5m² , z...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
73 m2
2022
15852223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27026100 15852223 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica Bronowice- Azory). Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ i...

Kraków (Bronowice), Czerwieńskiego

730 000 PLN (13 519 zł/m2)

3
1
54 m2
1967
15893092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899801 15893092 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 200 PLN (16 167 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15893091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899800 15893091 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

915 705 PLN (15 520 zł/m2)

3
-
59 m2
2027
15893090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899799 15893090 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

915 705 PLN (15 520 zł/m2)

3
-
59 m2
2027