• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15893089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899798 15893089 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15893021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899713 15893021 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

759 382 PLN (19 984 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15893019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899712 15893019 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

884 461 PLN (17 009 zł/m2)

2
-
52 m2
2026
15893017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899708 15893017 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 046 174 PLN (18 354 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15893020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899711 15893020 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 583 717 PLN (17 029 zł/m2)

3
-
93 m2
2026
15893018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899710 15893018 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

778 616 PLN (18 991 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15893016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899707 15893016 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 730 PLN (20 398 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15868608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27386900 15868608 DOSTĘPNA OD ZARAZ GARSONIERA BRONOWICE INWESTYCJA LINDEGO 2 NOHO Do sprzedania nowa garsoniera w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Lindego 2 . Opis inwestycji WIDOK NA RÓWNOWAGĘ Z dala od zgiełku, wystarczająco blisko, by cieszyć s...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

519 000 PLN (20 760 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15892240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898668 15892240 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 036 422 PLN (18 183 zł/m2)

3
-
57 m2
2027
15892409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898677 15892409 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 320 PLN (16 094 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898670 15892285 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 320 PLN (16 094 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898669 15892330 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

831 792 PLN (15 694 zł/m2)

3
-
53 m2
2027