• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15737029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24882884 15737029 Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Lindego 2 od NOHO InvestmentLindego 2 - Widok na przyszłośćLINDEGO2 to inwestycja w wyjątkowej lokalizacji na mapie Krakowa. To coś więcej niż mieszkanie – to komfort życia, bezpi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

793 000 PLN (17 990 zł/m2)

2
1
44.08 m2
2026
15729484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24761994 15729484 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni blisko 12 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku – Apartamenty Radzikowskiego. Lokal mieści się na ostatnim, 6. piętrze budynku, z ekspozycją na zachód – co zapew...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 500 PLN (16 599 zł/m2)

2
1
39.13 m2
2025
15730700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24784079 15730700 Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. LOKALIZACJA Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii Bronowice, OBI, Castoramie i IKEI.Bardzo dogodny dojazd do ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

735 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
49 m2
2009
15724349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24652992 15724349 Premium Estates prezentuje mieszkanie przy ulicy Bronowickiej w dzielnicy Bronowice, Kraków. Zapraszam! LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bronowickiej w rejonie Bronowice, Kraków. Wokół mieszkania znajduje się pełna infrastruktura -...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (14 091 zł/m2)

3
-
44 m2
1970
15723647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24634723 15723647 BRONOWICE - 3 POKOJOWE USTAWNE MIESZKANIE Z BALKONEM N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie przy ul. Stańczyka, o pow. 85,21m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku z 2010. BUDYNEK: zadbany, dwie windy, monitoring, o...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 249 000 PLN (14 694 zł/m2)

3
-
85 m2
2010
15574865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21637634 15574865 GRUPA KRAKOWIAK NIERUCHOMOŚCI uprzejmie przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Chełmońskiego w Krakowie, o powierzchni 70m2. Mieszkanie jest duże, przestronne, bardzo dobrze nasłonecznione, z dużym balkonem, z widokiem na strefę zieloną....

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15682417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23875944 15682417 Ustawne, unikatowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,5m2, na wysokim parterze zabytkowej kamienicy z 1930 roku, ul. Rydla, rejon Bronowice Małe.Budynek zwany generalską kamienicą, solidny, w bardzo dobrym stanie technicznym.Mieszkanie z ogro...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 249 900 PLN (16 128 zł/m2)

4
1
77.5 m2
1930
15639846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23050402 15639846 Premium Estates oferuje dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i ogródkiemtarasem znajdujące się przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. Bardzo korzystny, narożny układ dający poczucie przestrzeni i światła. Ogród pozwalający ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2006
15386713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17394253 15386713 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu dwupoziomowego na sprzedaż o powierzchni 65,39 m2 przy ul. Stawowej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Imperial R...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

954 676 PLN (14 522 zł/m2)

3
1
65.74 m2
2024
15228066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13283355 15228066 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 65,39 m2 przy ul. Stawowej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Imperial Residence Stawowa...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

962 268 PLN (14 716 zł/m2)

3
1
65.39 m2
2024
15312434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15496103 15312434 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 49,45 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Forma Otwarta, w dziel...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 630 PLN (13 360 zł/m2)

2
1
49.45 m2
2023
15371521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17039398 15371521 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż o powierzchni 51,83 m2 przy ul.Sosnowickiej w dzielnicy Bronowice Wielkie w Krakowie.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Forma Otwarta, w dziel...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 437 PLN (13 900 zł/m2)

3
1
51.83 m2
2023