• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15892057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898082 15892057 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

764 438 PLN (20 660 zł/m2)

3
-
37 m2
2026
15892056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898081 15892056 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

895 018 PLN (17 549 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15892197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898219 15892197 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 487 PLN (16 402 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898217 15892196 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 964 PLN (15 789 zł/m2)

3
-
57 m2
2027
15892058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898083 15892058 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 036 391 PLN (18 182 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15892054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898079 15892054 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

753 760 PLN (18 844 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15892150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898216 15892150 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898214 15892194 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 280 PLN (16 216 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15892148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898211 15892148 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki UWAGA PROMOCJA! TYLKO DO 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25m2 na 1 piętrze, a w ramach akcji p...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (16 087 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15891552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897725 15891552 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokaliz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 149 PLN (19 150 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15892017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897723 15892017 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 730 PLN (20 398 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15891550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897710 15891550 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

776 070 PLN (20 975 zł/m2)

2
-
37 m2
2026