• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 227

15892034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898110 15892034 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (13 614 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15810603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26414488 15810603 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m², zlokalizowane na 4.piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2011r. w inwestycji osiedle 3 kolory, Bieżanów Nowy. Na powierzchnię ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (14 906 zł/m2)

3
-
53 m2
2011
15892201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898230 15892201 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

488 106 PLN (13 946 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15892036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898115 15892036 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

3
-
48 m2
2023
15892076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898112 15892076 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (13 104 zł/m2)

3
-
48 m2
2023
15892160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898233 15892160 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 054 PLN (12 675 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898232 15892202 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 424 PLN (12 662 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898229 15892158 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

488 106 PLN (13 946 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15892157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898227 15892157 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 440 PLN (12 024 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15891850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897840 15891850 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (14 200 zł/m2)

3
-
45 m2
2023
15891942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897835 15891942 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
53 m2
2023
15891757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897845 15891757 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

419 000 PLN (16 760 zł/m2)

1
-
25 m2
2023