• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 227

15891570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897842 15891570 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (13 841 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15891477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897836 15891477 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (14 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2023
15891755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897833 15891755 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (12 224 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15891661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897832 15891661 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (13 614 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15891754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897826 15891754 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

419 000 PLN (13 967 zł/m2)

1
-
30 m2
2023
15891851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897846 15891851 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
53 m2
2023
15891943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897841 15891943 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (13 041 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15891662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897838 15891662 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (13 089 zł/m2)

3
-
45 m2
2023
15891849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897834 15891849 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (15 960 zł/m2)

1
-
25 m2
2023
15891568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897831 15891568 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (10 922 zł/m2)

3
-
64 m2
2023
15891848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897828 15891848 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

769 000 PLN (12 016 zł/m2)

3
-
64 m2
2023
15891478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897843 15891478 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (13 089 zł/m2)

3
-
45 m2
2023