• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 144

13893188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200087 13893188 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 680 000 PLN (35 000 zł/m2)

2
1
48 m2
1908
13893198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200108 13893198 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 820 000 PLN (35 000 zł/m2)

3
1
52 m2
1908
13893194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200086 13893194 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 297 000 PLN (35 074 zł/m2)

3
1
94 m2
1908
13893225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200123 13893225 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 491 000 PLN (35 500 zł/m2)

2
1
42 m2
1908
13893183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200105 13893183 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 142 000 PLN (35 115 zł/m2)

3
1
61 m2
1908
13893200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200101 13893200 Powierzchnia ok.300 m2 (do uzyskania co najmniej 580 m2 PUM) na Starym Mieście, w bliskiej odległości do Plant i Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy. Kalenica na wysokości 6 m!.Niewątpliwym atutem jest stosunek metrażu do ceny i pre...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
300 m2
1908
15870805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27439295 15870805 DO SPRZEDAŻY UNIKALNY I WYJĄTKOWY DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE Z TARASEM O POWIERZCHNI 229 M2 W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA SKŁADAJĄCY SIĘ Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon - jadalnia - kuchnia - łazienki II poziom - sypialnia - łazienki - salon - ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 855 000 PLN (21 201 zł/m2)

5
-
229 m2
1906
15876572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27541307 15876572 CIEKAWA OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA W SAMYM SERCU KRAKOWA. MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POWIERZCHNI 176 M2 POŁOŻONE NA UL. SZEWSKIEJ. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne mieszkanie, miłośnicy krakowskich kl...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

3
-
176 m2
1833
15823701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580677 15823701 Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Dzielnica I Stare Miasto Mieszkanie o powierzchni 87,8m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy z okresu przedwojennego. ATUTY: * widoczne wyposażenie pozostaje w cenie * największymi at...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 849 000 PLN (21 253 zł/m2)

2
-
87 m2
-
15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15533020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20663111 15533020 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do tych, którzy pragną żyć w sercu Krakowa, ciesząc się jednocześnie komfortem, luksusem oraz bliskością kultury i historii tego wyjątkowego miasta. Nie zwlekaj – ta nieruchomość czeka, aby zostać Twoim nowym domem...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1920
15885964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745009 15885964 DO SPRZEDAŻY 3 POKOJOWE MIESZKANIE NA ULICY DŁUGIEJ O POWIERZCHNI 84 M2 Z TARASEM SKŁADAJĄCE SIĘ Z: - 2 sypialni - salonu z otwartą kuchnią - 2 łazienek - przedpokoju - tarasu Mieszkanie do sprzedaży w pełni umeblowane i wyposażone. Znajduje się ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN (23 140 zł/m2)

3
-
86 m2
1900