• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 144

15386794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17396066 15386794 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZachwycające mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku w centrum Krakowa, zaprojektowane przez Karola Szpondrowskiego w 1912 roku. Nieruchomość oferuje 4 pokoje o powierzchni 103 m², wykończ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 963 000 PLN (19 058 zł/m2)

4
-
103 m2
1913
15812898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26548470 15812898 Na sprzedaż lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. KĄTOWEJ - Stare Miasto, z możliwością ZMIANY PRZEZNACZENIA NA LOKAL MIESZKALNY. Mieszkanie znajduję się przy ul. Kątowej - Stare Miasto, w kamienicy na parterze o powierzchni 41.97 m2 oraz przyn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (18 268 zł/m2)

2
-
41 m2
1910
15857090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27113627 15857090 Na sprzedaż Stylowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Starowiślnej Mieszkanie znajduję się przy ul. Starowiślnej - Stare Miasto, w kamienicy na 3 - piętrze o powierzchni 33,3 m2 oraz 14m2 dodatkowego miejsca sypialnianego. Składa się...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 000 PLN (20 273 zł/m2)

1
-
33 m2
1990
15686363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23941693 15686363 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa - Stare Miasto Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum krakowskiego Starego Miasta. Lokal o...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 340 500 PLN (17 638 zł/m2)

4
-
76 m2
1899
15843942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26818945 15843942 Centrum Kazimierza 50 m² po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Kazimierza. Nieruchomość znajduje się na wysokim, jasnym poddaszu (adaptacja z 2003 roku) i jest wyposażona w klimatyzację, co stanow...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (17 200 zł/m2)

2
-
50 m2
2003
15870170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27425859 15870170 Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,44 m2, położone w nowej części starannie utrzymanej kamienicy przy ulicy Kochanowskiego. Położone w oficynie wybudowanej w 2025 roku. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 000 PLN (23 467 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15790145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25955549 15790145 REZERWACJA Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski ,bez PCC-prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncieMieszkani...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (15 588 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15864047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263028 15864047 Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperskiprezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 lub 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncie Mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15782341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25841010 15782341 Kawalerka, mieszkanie 1 pokojowe Kraków, rejon Stare Miasto, ul. Szlak, po remoncie-przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2- pełna własność- Księga WieczystaMieszkanie po generalnym remoncie,na parterze od strony zadbanej...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15819543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26609961 15819543 Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie przy w okolicy nowego Kleparza w Krakowie Gotowe do obioru! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na granicy Starego Miasta a Krowodrzy, w dynamicznie rozwijaj...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 330 PLN (23 430 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15860912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27188976 15860912 DWUSTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność z...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 360 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
80 m2
1930
15104988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 9885251 15104988 DO SPRZEDAŻY DWUPOZIOMOWY NOWOCZESNY APARTAMENT NA KAZIMIERZU O POWIERZCHNI 145 M2 SKŁADAJĄCY SIĘ Z - I poziom : salon, sypialnia, kuchnia, sypialnia, balkony oraz taras - II poziom : 2 sypialnie, łazienka z oryginalnie zainstalowane jacuzzi Mies...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 000 PLN (36 082 zł/m2)

4
-
97 m2
-