• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 725

15894354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940786 15894354 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu ul. Na Błonie.Oferujemy mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (17 625 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15662082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23493526 15662082 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Miejsce to jest doskonale skomunikowane z resztą miasta - zaledwie 900 metrów dz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (17 255 zł/m2)

2
1
51 m2
1961
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15779315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25771106 15779315 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność przedstawić do sprzedaży piękne mieszkanie w kamienicy z 1912 roku. Kamienicę zaprojektował i wykonał architekt Karol Szpondrowski w 1912 roku . Nietypowy budynek z cegły został zbudowa...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 015 000 PLN (19 563 zł/m2)

4
-
103 m2
1912
15894473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942788 15894473 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie własnościowe spółdzielcze o powierzchni użytkowej 37 m2 , zlokalizowane w Krakowie , Nowa Huta na os. Kazimierzowskim. Mieszkanie znajduje się na pierwszy pietrze , są to dwa pokoj...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (14 324 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15822962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26580687 15822962 Wyjątkowe, atrakcyjne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie 82,86 m2 z 2 balkonami, przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym (w cenie) w kameralnej inwestycji przy ulicy Becka. ATUTY! * prestiżowa lokalizacja * kameralna inwestycja * namiast...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (18 902 zł/m2)

4
-
82 m2
2020
15894413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942018 15894413 Dodatkowo: winda, piwnica; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - mieszkanie na osiedlu Azory, kilka przystanków od AGH i UP. 36,5m2, 2-pokoje, otwarta kuchnia, istnieje możliwość zmiany układu na 2-niezależne pokoje pr...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (15 556 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15875605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526037 15875605 REZERWACJA! Chcesz szybko sprzedać nieruchomość w najwyższej cenie rynkowej?Zapraszamy do współpracy.Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 59,7 m², położone na 4. piętrze w budynku z windą, w spokojnej i zielonej częśc...

Kraków (Wola duchacka) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (12 211 zł/m2)

3
1
59.7 m2
1985
15624270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22696840 15624270 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,52 m2 z oddzielną jasną kuchnią, tarasem, balkonem oraz dużą komórką lokatorską na bliskich Klinach przy ulicy Borkowskiej. ATUTY! * funkcjonalny układ * przestronne pomieszczeni...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (12 521 zł/m2)

3
-
71 m2
2009
15760403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25356882 15760403 KLIMATYCZNE 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE W OTOCZENIU NATURY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,29 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Borkowskiej...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (14 769 zł/m2)

4
-
65 m2
2005
15865672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie/101,6m2/balkon/ogródek/garaż 27304165 15865672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,6 m², położonego na drugim piętrze kameralnego budynku w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolic...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (13 069 zł/m2)

3
1
101 m2
2006
15663570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23517903 15663570 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kraków, rejon ul. Kurczaba Wielic...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 544 zł/m2)

3
-
57 m2
1980