• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

13893190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200091 13893190 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 515 500 PLN (35 244 zł/m2)

1
1
43 m2
1908
14857284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 3469526 14857284 Mieszkanie z trzema osobnymi kawalerkami, kuchnią i łazienką. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie inwestycyjne na osiedlu Jagiellońskim w Krakowie. Mieszkanie podzielone zostało na 3 kawalerki wykończone w wysokim standardzie, oddane naj...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

798 000 PLN (14 778 zł/m2)

3
1
54 m2
1960
13893188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200087 13893188 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 680 000 PLN (35 000 zł/m2)

2
1
48 m2
1908
13893198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200108 13893198 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 820 000 PLN (35 000 zł/m2)

3
1
52 m2
1908
13893194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200086 13893194 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 297 000 PLN (35 074 zł/m2)

3
1
94 m2
1908
13893225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200123 13893225 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 491 000 PLN (35 500 zł/m2)

2
1
42 m2
1908
13893183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200105 13893183 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 142 000 PLN (35 115 zł/m2)

3
1
61 m2
1908
13893200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200101 13893200 Powierzchnia ok.300 m2 (do uzyskania co najmniej 580 m2 PUM) na Starym Mieście, w bliskiej odległości do Plant i Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy. Kalenica na wysokości 6 m!.Niewątpliwym atutem jest stosunek metrażu do ceny i pre...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
300 m2
1908
15896476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27981121 15896476 STARE PODGÓRZE, STYLOWE MIESZKANIA 2 pokojowe, kamienica po remoncie, okna na zielony dziedziniec, cicho, bezpieczniedo sprzedania mieszkanie przy ul. Limanowskiego, tuż obok placu Bohaterów Gettamieszkanie jasne,słoneczne, południowe- na parterze z ...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 000 PLN (18 387 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15896220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27973193 15896220 Jasne mieszkanie w nowym budynku z 2024 r. - Piasta Tower, osiedle Bohaterów Września. Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,28 m² , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego budynku...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

579 000 PLN (17 545 zł/m2)

1
-
33 m2
2024
15896441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27980245 15896441 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 42,61 m2 balkon Nowa Huta - os. Jagiellońskie Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,61 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 60-tyc...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 000 PLN (15 581 zł/m2)

2
-
43 m2
1964
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (14 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2013