• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15870839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441055 15870839 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! 2-pokojowe mieszkanie 1 piętro Os. Sportowe Nowa Huta Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze kameralnego, niskiego budynku z cegły z około 1951 roku, zlokalizowanego na ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (11 939 zł/m2)

2
-
49 m2
1951
15828136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606750 15828136 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

979 000 PLN (15 790 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15887692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791215 15887692 2 POKOJE Z LOGGIĄ NA UL. BRATYSŁAWSKIEJ - KROWODRZA Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z loggią (ekspozycja pd-zach.) o pow. 51,14 m2 zlokalizowane na 6 piętrze w 16 piętrowym apartamentowcu z windą. Z mieszkania roztacza się panoramiczny wido...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 900 PLN (15 684 zł/m2)

2
-
51 m2
2003
15866256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317526 15866256 Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Kalinowym. mieszkanie składa się z dużego umeblowanego salo...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

595 000 PLN (12 935 zł/m2)

2
-
46 m2
1960
15896088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27967506 15896088 FUNKCJONALNE MIESZKANIE TYPU STUDIO W ODRESTAUROWANEJ PRESTIŻOWEJ KAMIENICY PRZY AL. PIŁSUDSKIEGO, DZIELNICA STARE MIASTO. NIEOPODAL ZIELONE PLANTY I UCZELNIE UJ, AGH, ASP, UR. ŚWIETNA OFERTA POD NAJEM KRÓTKOTERMINOWY, DŁUGOTERMINOWY LUB ZAM...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (22 697 zł/m2)

1
-
33 m2
1905
15886768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766583 15886768 TL Nieruchomości oferuje do kupna jasne mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na wysokim parterze bloku z lat 70-tych, zlokalizowanego w zielonej części Prądnika Białego (ul. Nad Sudołem), nieopodal linii szybkiego tramwaju oraz szpitala kardi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

505 000 PLN (13 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1976
15790564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25970919 15790564 Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się przy al. 29 Listopada. Mieszkanie usytuowanie jest na 8-piętrze w bloku z 2012 roku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych - po g...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

848 000 PLN (17 306 zł/m2)

3
-
49 m2
2012
15823701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580677 15823701 Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Dzielnica I Stare Miasto Mieszkanie o powierzchni 87,8m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy z okresu przedwojennego. ATUTY: * widoczne wyposażenie pozostaje w cenie * największymi at...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 849 000 PLN (21 253 zł/m2)

2
-
87 m2
-
15893651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915379 15893651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Półkole w Krakowie (Grzegórzki Dąbie) o powierzchni 48 m . Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynal...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 900 PLN (14 581 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15868881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27393952 15868881 Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, klimatyzacja, łącze internetowe, miejsce postojowe, podzielniki ciepła, pralnia, rolety, telewizja kablowa, teren ogrodzony, wodomierz; Rozkład: do odświeżenia, do własn...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

910 000 PLN (12 817 zł/m2)

3
1
71 m2
-
15894842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949681 15894842 Jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 51m2 zlokalizowane na 3. piętrze w 5-piętrowym bloku z lat 60. przy ul. Michała Bałuckiego, w sercu krakowskich Dębnik.Wspaniała lokalizacja - centrum miasta przy Rynku Dębnickim, nieopodal ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1967
15894406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942019 15894406 Kraków, ul Łanowa, spokojna, zielona okolica, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m² , położone na 3 . piętrze, w kameralnym bloku z 1990 roku. To idealna propozycja dla ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

435 000 PLN (16 731 zł/m2)

1
-
26 m2
1990