• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15633120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22888649 15633120 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową ofertę w sercu miasta Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (16 481 zł/m2)

2
-
54 m2
1950
15867123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335513 15867123 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mogilskiej - świetna lokalizacja, blisko centrum Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 54,19m2 na ulicy Mogilskiej w dzielnicy Grzeg&oac...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 625 zł/m2)

2
-
48 m2
1955
15887340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780866 15887340 Stylowe mieszkanie 2 pokoje 53 m² Nowa Huta Os. Ogrodowe wysoki standardJeśli szukasz wyjątkowego miejsca, jakim jest mieszkanie w Nowej Hucie, które łączy klimat historycznej zabudowy znowoczesnym wykończeniem ta oferta jest dla Ciebie.Na sprze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (16 164 zł/m2)

2
1
55 m2
1955
15533020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20663111 15533020 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do tych, którzy pragną żyć w sercu Krakowa, ciesząc się jednocześnie komfortem, luksusem oraz bliskością kultury i historii tego wyjątkowego miasta. Nie zwlekaj – ta nieruchomość czeka, aby zostać Twoim nowym domem...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1920
15858679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27153498 15858679 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m², zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - zaledwie 3,...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
48 m2
2011
15838910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26737582 15838910 Przestronna kawalerka z ustawnym salonem, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej 37,3m 2 nieruchomości! Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w zadbanym budynku z lat 60. XX wieku, przy ul. Kurasia w Łagiewnikach: Znakomit...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

558 000 PLN (15 081 zł/m2)

1
-
37 m2
1960
15893359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909680 15893359 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie wykończone materiałami podwyższonej jakości zakupion...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (20 877 zł/m2)

2
-
57 m2
2024
15894354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940786 15894354 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu ul. Na Błonie.Oferujemy mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (17 625 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15779315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25771106 15779315 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność przedstawić do sprzedaży piękne mieszkanie w kamienicy z 1912 roku. Kamienicę zaprojektował i wykonał architekt Karol Szpondrowski w 1912 roku . Nietypowy budynek z cegły został zbudowa...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 015 000 PLN (19 563 zł/m2)

4
-
103 m2
1912
15894473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942788 15894473 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie własnościowe spółdzielcze o powierzchni użytkowej 37 m2 , zlokalizowane w Krakowie , Nowa Huta na os. Kazimierzowskim. Mieszkanie znajduje się na pierwszy pietrze , są to dwa pokoj...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (14 324 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15822962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26580687 15822962 Wyjątkowe, atrakcyjne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie 82,86 m2 z 2 balkonami, przynależnym ogródkiem i miejscem postojowym (w cenie) w kameralnej inwestycji przy ulicy Becka. ATUTY! * prestiżowa lokalizacja * kameralna inwestycja * namiast...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (18 902 zł/m2)

4
-
82 m2
2020
15624270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22696840 15624270 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,52 m2 z oddzielną jasną kuchnią, tarasem, balkonem oraz dużą komórką lokatorską na bliskich Klinach przy ulicy Borkowskiej. ATUTY! * funkcjonalny układ * przestronne pomieszczeni...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (12 521 zł/m2)

3
-
71 m2
2009