• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 431

15882483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27664953 15882483 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2020
15882480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27664911 15882480 Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - Koszyce Wielkie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Koszyce Wielkie. To idealna propozycja dla o...

Koszyce Wielkie (Małopolskie, gm. Tarnów)

428 000 PLN (7 133 zł/m2)

3
-
60 m2
2024
15867152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27336951 15867152 MIESZKANIE 53 m² 3 POKOJEDO REMONTU ALEJE 1000-LECIANOWY TARGNa sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Nowym Targu przy Alejach Tysiąclecia. Nieruchomość stanowi idealną bazę do stworzenia wymarzonego wnętrza według własnego proj...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

535 000 PLN (10 100 zł/m2)

2
-
52.97 m2
1963
15882451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 pietro !!! ul. Rolnicza !!! balkon !!! 27664165 15882451 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,42 m², usytuowany na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek ocieplony, w dobrym stanie technicznym, z estetyczną klatką schodową oraz wygodnym dostępem. Przed blokiem znajdu...

Tarnów, ul. Rolnicza

379 000 PLN (8 165 zł/m2)

2
1
46.42 m2
-
15882055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657117 15882055 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Na sprzedaż mieszkanie 47 m² Kęty, ul. Czajki 8.Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane na parterze kameralnego budynku w Kętach przy ul. Czajki. Nieruchomość znajduje się w s...

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

280 000 PLN (5 996 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1966
15881774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27649008 15881774 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 4482-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Kęt idealne na start lub inwestycjęNa sprzedaż przytulne mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Kęt, na osiedlu Sikorskiego (blok nr 2), na 2 piętrze....

Kęty (Małopolskie, gm. Kęty)

265 000 PLN (7 794 zł/m2)

2
1
34 m2
1975
15839556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26755394 15839556 Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,41 m2, położone w nowoczesnym bloku przy ulicy Różanej w Wieliczce. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluczy więc dostępność w prezentacji. Atuty gotowe do zamieszkan...

Wieliczka (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

569 000 PLN (12 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2017
15868881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27393952 15868881 Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, klimatyzacja, łącze internetowe, miejsce postojowe, podzielniki ciepła, pralnia, rolety, telewizja kablowa, teren ogrodzony, wodomierz; Rozkład: do odświeżenia, do własn...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (13 239 zł/m2)

3
1
71 m2
-
15869889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27411336 15869889 Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórka lokatorską, mieszczące się na drugim piętrze, w Krakowie na spokojnej ulicy Komuny Paryskiej. ATUTY! * miesz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 130 000 PLN (20 926 zł/m2)

3
-
54 m2
2013
15881327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629100 15881327 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m² na krakowskich Bieńczycach (Nowa Huta) jest idealną propozycją dla par, rodzin z dzieckiem lub osób ceniących p...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15880020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614405 15880020 STARE PODGÓRZE, STYLOWE MIESZKANIA 2 pokojowe, kamienica po remoncie, okna na zielony dziedziniec, cicho, bezpieczniedo sprzedania mieszkanie przy ul. Limanowskiego, tuż obok placu Bohaterów Gettamieszkanie jasne,słoneczne, południowe- na parterze z ...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

590 000 PLN (19 032 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15852056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27024948 15852056 Dodatkowo: działka, piwnica; Rozkład: bez skosów; Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z piwnicą, ogródkiem i miejscem postojowym usytuowane na parterze domu wolnostojącego w Wieliczce. Mieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z dwóch poko...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
-