• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 432

15852056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27024948 15852056 Dodatkowo: działka, piwnica; Rozkład: bez skosów; Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z piwnicą, ogródkiem i miejscem postojowym usytuowane na parterze domu wolnostojącego w Wieliczce. Mieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z dwóch poko...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15764887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25456260 15764887 NA SPRZEDAŻ LOKAL W ZAKOPANEM PRZY UL. PARYSKICHINFORMACJE PODSTAWOWE:- status - lokal usługowy- powierzchnia: 37,52 m2- piętro: parterUKŁAD LOKALU:- pokój dzienny,- funkcjonalna łazienka,- pomieszczenie rekreacyjne. WYKOŃCZENIE LOKALU: - ogrzewanie ...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

899 917 PLN (23 985 zł/m2)

1
-
37.52 m2
2026
15763445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25426717 15763445 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W ZAKOPANEM PRZY UL. PARYSKICHINFORMACJE PODSTAWOWE:- numer mieszkania: 17- powierzchnia użytkowa mieszkania: 54,99m2- powierzchnia po podłodze: 64,25m2- powierzchnia balkonu: 7,67m2- piętro: 2UKŁAD MIESZKANIA:- pokój dzienny,-...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 336 484 PLN (24 304 zł/m2)

3
-
54.99 m2
2026
15881174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625008 15881174 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice Alejek Grottgera.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

480 000 PLN (21 818 zł/m2)

1
1
22 m2
1960
15826924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639327 15826924 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie Krowodrza Czarna WieśOferujemy ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15856274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27086957 15856274 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pobliżu ul. Rydlówka.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (18 015 zł/m2)

3
-
66 m2
2015
15848324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935380 15848324 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w nowym budynku w prestiżowej dzielnicy Piaskówka. Nieruchomość łączy nowoczesny standard wykończenia z funkcjonalnym, przemyślanym układem pomieszczeń. Najważniejs...

Tarnów (Piaskówka) (Małopolskie, gm. Tarnów)

729 000 PLN (9 592 zł/m2)

3
-
76 m2
2025
15845345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859805 15845345 Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny składający się z salon...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

415 860 PLN (8 700 zł/m2)

2
1
47.8 m2
2025
15845346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859817 15845346 Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny składający się z salon...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

341 250 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
37.5 m2
2025
15726803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24705209 15726803 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Mieszkanie o powierzchni 84,83 m2 w budynk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

542 912 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
84.83 m2
2025
15849608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26976147 15849608 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Apartament jednopoziomowy...

Tarnowiec (Małopolskie, gm. Tarnów)

620 000 PLN (10 712 zł/m2)

5
1
57.88 m2
2025
15845344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26859806 15845344 Nowe bezczynszowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny składający się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

423 690 PLN (8 700 zł/m2)

3
1
48.7 m2
2025