• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 432

15726852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24706561 15726852 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Apartament dwupoziomowy o powierzchni 88,41 m2 ...

Tarnowiec (Małopolskie, gm. Tarnów)

565 824 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
88.41 m2
2025
15834574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26811462 15834574 OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE - UMOWA PRZEDWSTĘPNANa sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie (które można przerobić na 3-pokojowe) - ul. Jana Palacha 13, Kraków dzielnica AzoryOpis nieruchomości:Mieszkanie o powierzchni 49,91 m², położone w starszym bloku (typowe b...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 000 PLN (12 723 zł/m2)

2
1
49.91 m2
1980
15808900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne na start lub jako inwestycja 26405671 15808900 OFERTA BEZ PROWIZJINa sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m², w świetnej lokalizacji, przy ul. Duża Góra w Krakowie.Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1981 roku i oferuje piękny, niczym nieprzysł...

Kraków (Bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (13 442 zł/m2)

2
1
52 m2
1981
15816173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643872 15816173 Dodatkowo: winda, miejsce postojowe pod budynkiem, ogródek; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - małe mieszkania, w okolicach ulic Opolskiej i Pachońskiego, kilka minut od przystanku tramwajowego Pachońskiego P+R, tylk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15790145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25955549 15790145 REZERWACJA Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski ,bez PCC-prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncieMieszkani...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (15 588 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15864047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263028 15864047 Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperskiprezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 lub 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncie Mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15782341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25841010 15782341 Kawalerka, mieszkanie 1 pokojowe Kraków, rejon Stare Miasto, ul. Szlak, po remoncie-przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2- pełna własność- Księga WieczystaMieszkanie po generalnym remoncie,na parterze od strony zadbanej...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15846146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877024 15846146 KAMERALNA ZABUDOWA OBOK PARKU, MIESZKANIE Z TARASEM I OGRÓDKIEM, MIEJSCEM GARAŻOWYM mieszkanie 2 pokojowe na parterze kameralnego budynku 2 piętrowegoteren ogrodzony, bezpieczny, dużo zieleni Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze OPIS ...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

665 000 PLN (16 625 zł/m2)

2
-
40 m2
2012
15879293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612430 15879293 Posiadam do sprzedania, lokal mieszkalny w Wadowicach przy ul. Matejki na Zaskawiu (do objęcia od zaraz). Pow. 30m2 cena 202.000,-zł. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni, przedpokoju i łazienki. Na projekcie oznacz...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

202 000 PLN (6 733 zł/m2)

2
-
30 m2
2012
15879270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612109 15879270 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku przy ul. Bł. Karoliny na prestiżowym osiedlu "Wzgórze Ablewicza" w Tarnowie. To propozycja dla os&...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

935 000 PLN (9 842 zł/m2)

3
-
95 m2
2025
15879132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów , 2 pokojowe w kamienicy, 27608326 15879132 Tarnów, ul.Bernardyńska- do sprzedania mieszkanie w kamienicy blisko  Rynku-  55 m2, 2 pokoje, kuchnia , łazienka, wc z balkonem - okna Pcv- podłogi oraz ściany zostały ocieplone i wykonane z zastosowaniem podkładów izolacy...

Tarnów, Bernardyńska

419 000 PLN (7 618 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15795904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26109125 15795904 MIESZKANIE 44,25 m² – NOWY TARG POLANA SZAFLARSKA GOTOWE DO ZAMIESZKANIAKOMFORT, STYL I LOKALIZACJA W JEDNYMNa sprzedaż NOWOCZESNE, W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE W NOWYM TARGU o powierzchni 44,25 m², zlokalizowane w prestiżowej części miasta przy u...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

750 000 PLN (16 949 zł/m2)

2
1
44.25 m2
2023