• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Podgorze

Znalezionych ofert: 181

15853413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27050082 15853413 Do wynajęcia lokal biurowy w budynku biurowym klasy B przy ul. Dąbka w Krakowie. Lokal 15 sto -to metrowy, 1no pokojowy. Lokal może być umeblowany lub pusty - wedle potrzeb najemcy. Do dyspozycji najemców parking na 60 samochodów. Charakterystyka bud...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

647 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1960
15887100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27776691 15887100 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG PL Oferuję do wynajęcia unikatową kawalerkę całość 2500 w otoczeniu bujnej przyrody wolna od dzisiaj w nowym budynku w Krakowie przy ul. Uśmiech (okolice KamieńskiegoWielickiej). W pobliżu: sklepy spoż...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15649966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23306023 15649966 Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy dworca kolejowego Kraków-Płaszów. Lokal o powierzchni użytkowej 236m2 położony na 2 piętrze (zajmuje całe skrzydło budynku). Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym miejscu w jednej z bocznych...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 620 PLN (45 zł/m2)

11
-
236 m2
2000
15413879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18002362 15413879 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne o różnych powierzchniach (od 38 do 370m2). CENA: 33 ZŁ NETTOM2 Powierzchnie są położone w kompleksie komercyjnym o powierzchni ok 10tys m2. Nieruchomość położona jest w centrum ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 877 PLN (33 zł/m2)

11
-
269 m2
-
15882590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671606 15882590 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Strumiennej 26 w dzielnicy Podgórze Duchackie. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ru...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
2022
15884755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27710312 15884755 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w dzielnicy Zabłocie, Podgórze. Lokal o powierzchni 99,73 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety Lokal nie nadaje się pod gastronomię i brak zgod...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 980 PLN (81 zł/m2)

11
-
99 m2
2010
15888803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27826708 15888803 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, Podgórze. Lokal o powierzchni 104,39 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety - przedsionka - pomieszczenia socjalnego Lokal...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 439 PLN (100 zł/m2)

11
-
104 m2
2026
15888805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27826709 15888805 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, Podgórze. Lokal o powierzchni 101,86 m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety - przedsionka - pomieszczenia socjalnego Lokal...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 186 PLN (101 zł/m2)

11
-
101 m2
2026
15884109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27695197 15884109 DO WYNAJMU 2 POKOJOWY APARTAMENT W INWESTYCJI NADWIŚLAŃSKA 11. Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, zlokalizowane przy ulicy Nadwiślańskiej w Starym Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane je...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2014
15870674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27436030 15870674 Lokal usługowy do wynajęcia - Kraków, ul. Portowa, Zabłocie Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o przemyślanym układzie pomieszczeń, idealny pod działalność edukacyjną, opiekuńczą (np. żłobek, przedszkole), medyczną, biurową lub ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 924 PLN (56 zł/m2)

11
-
160 m2
-
15888806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27826711 15888806 Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, Podgórze. Lokal o powierzchni 95,62m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu open space - toalety - przedsionka - pomieszczenia socjalnego Lokal n...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 562 PLN (101 zł/m2)

11
-
95 m2
2026
15878425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27595965 15878425 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Lokal do wynajęcia - Plac Bohaterów Getta, Podgórze - 95,6 m² gotowy do pracy Szukasz gotowego do użytku lokalu w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś, co może Cię zainteresować! ...

Kraków (Podgórze), pl. Plac Bohaterów Getta

7 000 PLN (74 zł/m2)

1
-
95 m2
1920