• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Podgorze

Znalezionych ofert: 181

15858357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27146990 15858357 DOSKONAŁA LOKALIZACJA KRAKÓW - P ODGÓRZEZABŁOCIE 5 min KRAKOWSKI KAZIMIERZ! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu L...

Kraków (Podgórze), Klimeckiego

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
1
76 m2
2023
15888384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27811356 15888384 Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku z 2015 roku, wyposażonym w 2 windy, monitorin...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2015
15829525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26648135 15829525 Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka (28 m2) przy Rynku Podgórskim (Stare Podgórze) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętro...

Kraków (Podgórze), Rynek Podgórski

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
1
28 m2
1982
15859976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27179717 15859976 Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkanie w sercu starego Podgórza , 2 pokoje , w tym przestronny i funkcjonalny salon z jadalnią i dużym aneksem ku...

Kraków (Podgórze), św. Kingi

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
1956
15686586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23947453 15686586 Nowoczesny apartament z widokiem na Wisłę - Zabłocie Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - tuż przy Wiśle i w sercu Zabłocia. Idealny dla pary, rodziny lub os...

Kraków (Podgórze), Zabłocie

5 500 PLN (100 zł/m2)

3
1
55 m2
2017
15260147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 14077947 15260147 Do wynajęcia - komfortowe 1-pokojowe mieszkanie (32 m²), ul. Walerego Sławka - Wola Duchacka Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na 7. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z 2012 ...

Kraków (Podgórze Duchackie), Walerego Sławka

1 900 PLN (59 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15745954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25067456 15745954 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Nowohucka, Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnego mieszkania o powierzchni 40 m² , zlokalizowanego przy ul. Nowohuckiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
1999
15833694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26834738 15833694 Do wynajęcia na okres 3,5 roku nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 291,15 m, zlokalizowany na 1szym piętrze prestiżowego budynku przy ul. Tischnera w Krakowie. lokal jest w pełni wykończony i częściowo umeblowany ( zabudowane szafy, kuchnia). Lok...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

19 565 PLN (67 zł/m2)

5
-
291 m2
2022
15628416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22805574 15628416 *zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia lokal z możliwością zamieszkania przy ul. Stanisława Mitery, Podgórze, Kraków Oferuję do wynajęcia lokal 45 m2 w zlokalizowany pobliżu Ronda Matecznego przy u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2007
15852719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27039492 15852719 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy Rozkład lokalu: lokal położony jest na 1 piętrze budynku wolnostojącego. !!! Własny pa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
1970
15820314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26646754 15820314 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15794509 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073363 15794509 Do wynajęcia duża powierzchnia biurowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego.Lokal położony jest na 1 pietrze i posiada dostęp do wspólnego węzłą sanitarnego oraz przestrzeni socjalnej. 260m2 - przeważająca częśc przestrzeni to open spac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 825 PLN (26 zł/m2)

5
-
260 m2
2017